Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, szakitottatok mar azert a parotokkal mert nem volt megfelelo szamotokra a penisz merete? Szoval kicsi volt. Es fiuk, szakitottak mar veletek azert mert kicsi a peniszetek?

Figyelt kérdés
Lanyok, gondolom nem mondjatok meg a ferfinak akivel egyutt voltatok, hogy azert szakitotok vele mert kicsi a szerszam, de lehet ez az oka? Tortent mar meg? Fiuk, lehet van koztetek olyan akinek meg lett mondva, hogy ezert szakit veletek. Illetve hallottatok e mar vissza, hogy azert lett vege? Tudom, nem a meret a lenyeg, meg ismerem a sablon szovegeket. Nekem nincs bajom a szerszamommal, nem azert irom ezt a kerdest. Csupan kivancsisagbol. Ja es nem, velem nem tortent meg ilyen. Varom a valaszaitokat! 19/F
2013. dec. 16. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem már mondta, hogy az újnak nagyobb és vastagabb


megdugtam utána így is, hogy a nagyfarkú is fel legyen szarvazva :D

2013. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es: miféle tapintatlan p*csával hozott össze a sors? Remélem a numera után elhajtottad. :D
2013. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor hajtottam el, amikor nálam képbe került más lány :D


az ő lelkiismerete

2013. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Párommal nem. Egy párkapcsolat ennél több lábon áll, a pénisz mérete nem annyira fontos.

Szexpartnerrel azonban igen. Ha valakivel a kapcsolat csakis a szexről szól, akkor az legyen tökéletes. Mivel itt hiányzott az érzelmi szál, nem viselt meg a dolog. És természetesen soha nem mondtam el neki, hogy miről van szó.

2013. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én csak olyanról hallottam akinek túl nagy volt és emiatt dobta a csaj


jelenlegi barátnőmet is összehozta a sors egy nagy mérettel, és sose volt jó a szex neki, ha lehetett elkerülte

nem pont emiatt szakított, de ez is közre játszott, hogy nem szívesen élt át fájdalmat minden nap

2013. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régebben volt egy lány a lépcsőházban,akivel elég sokat szexeltem és igazából másról nem is szólt a "kapcsolatunk".


Eleinte elég félénk voltam,mert 15cm-es a péniszem.Aztán néhány alkalom után azt vettem észre,hogy imád velem szexelni.Később elmondta,hogy volt neki egy barátja,akinek nagyon nagy farka volt és nem élvezte vele a szexet.Sokszor okozott neki fájdalmat és hüvelyi orgazmusa nem is volt egyáltalán.


Egyébként szerintem egy kapcsolatban sokkal mérvadóbb dolgok is vannak,mint a pénisz vagy a mell mérete.Persze,ha ló méretű,amivel folyamatos fájdalmat okoz az ember,az úgy már más dolog...

2013. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi méretprobléma miatt mentünk szét Huspéniszem van . 21éves fiu
2016. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!