Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Erotikus ajándék nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus ajándék nőknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőmmel fantasztikus kapcsolatban élünk, szeretjük egymást remek a szex is.

Szeretném meglepni erotikus ajándékkal.

Két dolgot vennék az egyiket magamnak, a másikat neki.

Magamnak: régi vágyam, hogy úgy szeretkezzek vele, hogy egy egész testet beborító nagy lyukú neccruhában van.

Neki pedig egy diszkrét szép csiklóvibrátort vennék.


Hölgyek: kaptakok-e már ilyen jellegű ajándékot és ha igen, hogy fogadtátok?


Urak: vásároltatok-e már barátnőtöknek/feleségeteknek/szeretőtöknek ilyet?


Köszönöm előre is a válaszokat.


2008. nov. 15. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
én már aptam vibrátort,nagyon örültem neki.a neccruha is jó ötlet,de nekem ost tudod mi jön be nagyon?az erotikus társasjáték!néztem a neten,és tök jó lehet!
2008. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remek ötlet meg is nézem a társasjátékot, és ha tetszik hozzáteszem a listához.
2008. nov. 15. 09:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én nőként majd egy olyan tangát szeretnék venni, ami alul lyukas, így nem kell levenni szex közben.

A kis vibri is nagyon jó ötlet, annak is örülnék.

2008. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azok is szépek, de a tangabugyiban én eleve azt szeretem, hogy elég félrehúzni szex közben.

A neccruhát sem kell levenni, mert eléggé hmmm.... szellős modellt néztem ki.

2008. nov. 15. 10:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam már ilyen kis vibrátort,nagyon szerettem, meg kaptam fekete ,nagyon keveset takaró body-t is, aminek az alja lyukas, így nem kell levenni.Mindkettő nagyon tetszett.És persze ezen kívül is van néhány szexi fehérneműm a páromtól :) Szerintem bártan vegyél te is a barátnődnek ilyen cuccokat, ha nem egy prűd lélek (amit nem hiszek,mert akkor gondolom eszedbe sem jutott volna),akkor örülni fog! És a társasjáték tényleg jó ötlet,egyszer én is beruházok egyre !
2008. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A társasjátékokról azt hallottam, hogy nem olyan jók mint amilyennek tűnnek, persze ettől még lehet, hogy valakinek bejön. Én szülinapomra kaptam vibrit meg gésagolyót, nem volt kifogásom ellenük :D
2008. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Húú, ez nagyon jó ötlet, tök jó hogy ilyen fantáziadús vagy!Én még nem kaptam ilyen jellegű ajándékot, de nagggyon örülnék neki.

Szerintem is, a társasjáték inkább többet mutat, mint amilyen. Én pont ezért csináltam egyet a barátomnak, amelyben a kedvenc pózaink, játékaink szerepelnek. Ettől lesz igazán személyes egy ajándék, hogy mi készítjük.

Petranova

2008. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hölgyeim, nagyon sokat segítettetek.
2008. nov. 15. 11:19
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarok ünneprontó lenni, de azért ez személyiségfüggő. Finoman fel kellene térképezni, hogy a barátnőd hogyan vélekedik az ilyen tárgyakról!!! Főleg, ha még soha nem használtatok ilyet.

Nagyon jó a szexuális életünk a barátommal, nem vagyok prűd, vagy ilyesmi, de engem nem izgatna a születésnapomra egy ilyen jellegű ajándék.

2008. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gésa-golyók nagyon hasznosak lennének.
2008. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!