Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszprémben hol tudok erotikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszprémben hol tudok erotikus plüss bilincset venni? Szexshopba beengednek, ha még 3 hónap van a 18ig? (múgy ajándék lenne barátom 18. szülinapjára)

Figyelt kérdés
aki vett ilyen bilincset , mennyiért vette?
2009. okt. 22. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Jajj há nem olyan nagy dolog az, szexshopba, legalábbis ahol én voltam, halál rendes csaj volt. Meg ha ajándék akkor meg főleg minek kötekedjen, menj be nyugodtan. Én 3900-ért vettem. De ha jól tom az a típus mindenhol egyárban van kb...
2009. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Pesten 2900ért vettem rózsaszín plüss bilincset,szerintem nálatok is hasonló árban lehet.Szexshoptól meg ne félj,általában nem kötekednek,én is 17 voltam,amikor bementem.
2009. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendelj sexshopból. 2500Ft, kihozzák 600Ft-ért kb és van egy jó kis bilincsed. Bővebb a választék.
2009. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne engednének be? Nekik akkor is üzlet, ha 16 vagy, és akkor is, ha 66.
2009. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!