Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lakás prostinak kb. mennyi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakás prostinak kb. mennyi a tarifája szüzesség elvételnél?

Figyelt kérdés

2019. aug. 24. 00:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, nem drága...
2019. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

az nem dob rajta.

Valszeg előbb végez, mint egy bejáratott pasival, szal még örül is a potyának.

2019. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Amikor én mentem 27 évesen szüzességelvételre... fél óra volt 15K... 16-ot hagytam ott.


Homályos emlékeim vannak mert 1 mg Xanaxot vettem be annyira ideges voltam. Azért felállt rudi, leszopott gumában, meglovagolt ahogy kértem. . Esélyem se volt elsülni, annyira műszínjáték volt az egész. Majdnem el is nevettem magamat ahogy színészkedve myögdécselt az apró kis farkamon... nem is éreztem hogy bent van, 16 centi amúgy medium vastagság. Kutyában akartam még tolni neki, de már nem állt fel és mondta is hogy lejárt az idő... kedvem se volt folytatni, csak ki akartam próbálni


Kijöttem elégedetten aztán mentem vissza melózni a szürke esőben és mérgelődtem hogy a vadiúj 140 ezres telómat véletlen megkarcoltam vmi kulccsal a zsebembem. Ez jobban felb''szott 😃


Dehát ezért is mentem, tudtam hogy szar lesz az egész. Én csak be akartam dugni a farkamat egy punciba. Szimbolikusság.


Utána hálisten jól ment végre a csajozás, és egyből lett egy csinos barátnőm akivel valódi szex is egyből lett. Nem ez a műkaja.

2019. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Én ingyen elveszem neked.

Imádom a szüzeket. És prosti se vagyok.

4 hapsival voltam.

Mind szüz volt

2019. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
*összegezve megért mindent pénzt mert önbizalmat adott. Ha nem megyek el, lehet a barétnő se jön össze. Sőt... már jártam így korábban. Az időskori szüzesség a legnagyobb anticsaj mágnes...
2019. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

#4 engem is bevàllalsz?


36/f szűz

2019. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
#4, Kamuzol... miért szopatod szerencsétlen balfékeket?
2019. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Múltkor írogattam itt egy "szüzességelvevő" csajjal.


Nem csak hogy rohadt nagy kamu az egész, de egy szemét rongy mert azzal szórakozik hogy szerencsétlenekben a reményt kelti, hogy alkalmakat szervez le, aztán átveri őket.


Vigyázzatok az ilyen GYKs fúriákkal! B..szatlan unatkozó görények, más nyomorán éltetik őket, csak mert átverte őket néhány alfahím. Ma is összeszorul a torkom, hogy ilyen van.

2019. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
15-20 egy félóra. Fürdés benne van arra figyelj. Meg kapcsoltasd ki a TVt mert düccög a Muzsika TV némelyiknél. Még azt a kis erekciót is nehéz megtartani ha a kib...szott tulokfejű Lagzi lajcsi nyekereg a háttérben.
2019. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
#8 aki ezt beveszi és nem kapcsol hogy troll kamu az meg is érdemli.
2019. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!