Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lakás prostinak kb. mennyi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakás prostinak kb. mennyi a tarifája szüzesség elvételnél?

Figyelt kérdés

2019. aug. 24. 00:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam a Viva TV vagy mifsz ment a háttérben. Vmi fos RNB fuxos niggák nyomatták. Szóltam neki hogy kapcsolja ki, mert lelankadok és zavar. Visszagondolva annyira szürreális élmény volt az egész. Megkérdeztem párszor magamat, mi a francot keresek én itt? :D


Nem tudom ezt hogyan lehet élvezni. Biztos aki tud kúrni jól, az rendesen befürészeli a csajt... de akkor is olyan komédia az egész.

2019. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
#8as: Sajnálom, hogy ilyen lelki törést okoznak neked ezek, de szerintem benned is van ám hiba, ha gyakoris trolloknak hiszel.
2019. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12, Félreérted, én már rég nem vagyok szűz és barátnőm is volt többször is. Egyszerűen ráírtam egy ilyenre, hogy mégis mi a motivációja. Tényleg szűz pasikkal akar dugni? Eleinte tök normális volt Facebookon is dumáltunk. Aztán kiderült, hogy megcsalta pár disznó férfi, és most ezzel szórakozik. Így áll bosszút a férfitársadalmon, "hátha mégis akad egy szűz álompasi", a többit meg direkt szivatja.
2019. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A másik meg, hogy mivel egy elmebeteg ember, így akar beszélgetőpaetnereket kizsarolni, fenntartva szerencsétlenek érdeklődését, hátha megis van egy normális nő aki segítene rajtuk.


...

Nagyon vigyázzatok az ilyenekkel.

2019. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Madafaka23 válasza:
Szerintem is inkább örül neked, ha szűz vagy 🙂
2019. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Wycara válasza:
6%
Azert lassuk be, aki 20 evesen meg szuz, az csak magara vethet.
2019. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!