Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azért lehet egyre nehezebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért lehet egyre nehezebben orgazmusom mert megszoktam?

Figyelt kérdés

A párommal mikor már több mint fél éve együtt voltunk kezdtünk bele az ilyen dolgokba. Akkor először ujjazott meg és nyalt ki és hát azt se tudta mit csinál de mivel új volt nagyon könnyen ment. És ez egész sokáig így is volt. Persze éteztem hogy néha nehezebb de akkor is volt olyan amikor maga az olyan része akár csak 1 percig tartott. Aztán kb 1 hónapja szeretkeztünk először. Az elején is volt orgazmusom csak még kicsit gyenge majd aztán akár egymás után többször is csináltuk az elkövetkező napokban hetekben és egyszerűen fantasztikus volt. Viszont mióta csináljuk nem élvezek a nyalástól vagy ujjazástól. Jó érzés csak orgazmusom nem lesz. És az utóbbi pár napban volt egy pár együttlétünk amikor nekem sehogyse lett orgazmusom. Valószínüleg azért mert nem volt sok időnk és akartunk egyet huncutkodni viszont ezelőtt ennyi idő alatt is élveztem. És mostanság már ha időnk is van akkor is koncentrálnom kell (nagyon) hogy legyen orgazmusom...

A kérdésem hogy lehet e ezen segíteni? Ha kihagyunk egy kis időt javulhat a helyzet?



2019. aug. 30. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem valami verseny,hogy minden aktusnál MUSZÁJ orgazmusnak lenni. Itt rontod el!
2019. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen csak hát azon kívül nem nagy élmény. Az elején az volt. Orgazmus nélkül is élveztem mostmár az sincs valahogy...
2019. aug. 30. 11:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A szex a szeretet ,az ölelkezés, az odaadás művészete. Az orgazmus a hab a tortán. Fordítva ülsz a moziban.
2019. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem érted amit írtam. Az elején amikor elkezdtük kb egy hónapja az első pár aktus között volt olyan amikor alig avgy nem is nagyon volt orgazmusom viszont nagyon élveztem. Viszont mostanság már olyan hogy szinte csak az orgazmus a jó része. Persze jó része hogy érzem a barátom hogy szeret meg megcsókol de ő is jobban örülne ha sikerülne...
2019. aug. 30. 11:42
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Akkor valószinü kiszerettél belőle.
2019. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdések: Hogyan védekeztek? Probáltatok-e kihagyni egy hetet? (Utána?) Szoktál masztizni? (Régebben, mostanában, milyen gyakran?)
2019. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Óvszerrel. Azt akarjuk most is hogy tezsünk kihagyásokat. Amióta van köztünk bármiféle intim együttlét nem masztizok. Előtte amikor rájöttem a dologra kisebb koromban sokszor csináltam de az utáni években már alig
2019. aug. 30. 13:10
 8/14 A kérdező kommentje:
A kiszeretés pedig nagyon valószínűtlen.
2019. aug. 30. 13:11
 9/14 anonim ***** válasza:

valahogy lehetetlennek tudom elképzelni azt amit írsz. Kezdőként röpülnek neked az orgazmusok és utána néhány dugás után már nem is jön?

Az orgazmusok nem így működnek, biztos hogy nem vagy egy 16 éves szűz fiú, akinek túl sok a szabadideje?

2019. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Na látod, ezt hozta az a nyamvadt óvszerreklámos beletoljuk a nép arcábamarketing következménye.

Ha tertós kapcsolatban vagy valakivel, menj orvoshoz és irass fel gyógyszert, és felejtsétek el azt a hüly gumit.

Soha nem lesz 100%-osan élvezetes a szeretkezés gumival.

a 80-90-es években minden lány és nő fogamzásgátlót szedett. És akkor hintették el a világnak ezt a sok betegséget, aminek túlnyomó része nem is betegség, csak természetes baktériumok jelenléte a szervezetben. Ezeknek egy darabját elkezdik irtani, majd a többi is meghülyül, felborul a biológiai egyensúly hüvelyflóra és hasonlókkal majd rögtön 10 féle "nemibetegségnek" gondolt hülyeségre eladhatnak nekünk 20 féle gyógyszert-tesztet-magánklinikai szolgáltatást stb stb stb. Majd ezután x-y érdekcsoportok lekaszálják a világot szintén ügyes marketing és tárgyalástechnikával x éve az óvszerekkel, de tönkre is teszik az emberiség egészséges szeretkezésélményét úgy globálisan, kezdve a tiniknél és a 20-onéveseknél.

És igen, vannak szélsőséges esetek, pro és kontra, mint mindenben az életben.

2019. aug. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!