Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek jönnek be az ázsiai csajok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek jönnek be az ázsiai csajok?

Figyelt kérdés
Én ismerek párat, plusz voltam is már kapcsolatban eggyel, és úgy vettem észre, hogy teljesen más. Sokkal aranyosabbak és odaadóbbak, mint más nők, akikkel eddig találkoztam, bár lehet hogy ez csak egy buta általánosítás a részemről.
2019. aug. 30. 19:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%

Nektek az ázsiairól mindig csak az ugrik be, hogy így más kultúra, úgy más kultúra, amúgy más kultúra... Nekem meg eszembe jut az a rengeteg ázsiai Oroszországból és az utódállamokból, akik ma már semmiben nem különböznek kulturálisan a kelet-európai szlávoktól. Amiben mégis, az meg a magyarok számára eleve jól ismert.


A kérdést magát nem fogom megválaszolni, ázsiai felmenőim is lévén, túlságosan elfogult lennék. :)

2019. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!