Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kíváncsiság alkotta kérdés:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiság alkotta kérdés: mi volt a leggázabb, legviccesebb szexbakitok a párotokkal? :D

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 00:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Saját sztorik érdekelnek legfőképp. Amúgy is ez egy anonim oldal.
2019. szept. 1. 00:53
 2/8 A kérdező kommentje:
(Direkt nem a szexualitás témába írtam, mert nem feltétlenül heteró párokhoz szól a kérdés)
2019. szept. 1. 00:56
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk csak az a baki szokott lenni amikor nem talál bele a lyukba:D

Más most nem jut eszembe.

2019. szept. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Volt egy lány, lebeszéltük a találkozót. Annyira szörnyen csókolt, hogy elröhögtem magam.

Az egyik barátnőmmel csináltuk análba, aztán szólt, hogy gond lesz. Hát, jött egy aprócska gond.

Meg volt háromszor olyan, hogy annyit ittam, hogy nem állt fel. Egyszer el is aludtam. :D

2019. szept. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

21 voltam, ő 25. Lejött Szegedre hétvégére hozzám az albiba, neten ismerkedtünk meg. Nagyban qrtam a nőt, mikor beleélveztem gumi nélkül a hüvelyébe, közben érzek valamit a hátamon. Zsebkendőt kerestünk aktus után, ami előtte oda volt készítve az ágyra. Az istenért nem találtuk. Megfordulok, odatapadt zacskóstól a hátamra a Zewa. Rommá röhögtük magunkat. Így nem vicces, de a helyzetben az volt, illdtve utána, ha boltba mentünk akárhányszor és zsepit vettünk, nevettünk és írtuk egymásnak, hogy akciós a Zewa, fotóval. 🤣


Egyszer meg állandó barátnővel qrtam összecsukható széken és összerogyott alattunk. Ő még ki tudott ugrani gyors, én meg beszorultam a székbe. 😅😅😅

2019. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
#5 ez k..va nagy. Ezeken én is jót mosojogtam :D
2019. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátom arcomra akart élvezni és szépen szembe lőtt úgy, hogy begyulladt a szemem ki se tudtam nyitni :D röhögtünk mind a ketten, főleg hogy utána szüleim nézték hogy mi történt a szememmel, azt mondtam belement a sós víz (tengerparton voltunk akkor éppen).

:D

Olyan is volt, szinten tengerparton voltunk párommal és ott egy eldugott részen gondoltuk úgyse lát senki miért ne és nem egymásnak. Tényleg nem látott senki de akkorát belecsípett egy szúnyog a fenekembe (én votam felül), hogy szegény barátomat golyón rúgtam ahogy felpattantam. Persze nagyon sajnáltam fel se tudott állni de utána már nevettünk az egészen :D


Függőágyban fekudtem barátom pedig próbált kezdeményezni, tapizott simizett majd elkezdett ujjazni és a nagy öröm közepette hatrabuktam:D


Ennyi jutott eszembe

2019. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppen a számban volt a férjem, amikor már közeledett a csúcs felé, én pedig úgy gondoltam, szeretném még húzni egy kicsit a dolgot. Szóval kivettem a számból a péniszét, hogy elodázzam az orgazmust. Csakhogy nem sikerült. Annyira nem, hogy éppen a kivétel mozdulata közben élvezett el, egy az egyben az orrlyukamba, amit én véletlenül fel is szippantottam. Komolyan azt hittem, hogy ebben a pillanatban fogok megfulladni. De aztán végül hetekig ezen nevettünk persze.
2019. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!