Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de miért akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de miért akarok màssal szeretkezni?

Figyelt kérdés
Tudom jól, hogy most amit most írni fogok az nem lesz helyes, de kezdek becsavarodni. Egy éve vagyok együtt a baràtnőmmel akit szeretek, de még is a sex az borzasztó. Ő nekem az első az életében akivel lefeküdtem,de még is àllandóan màs után epekedek. A baràtnőm nem egy olyan nő aki után visszafordulnak a férfiak. Testalkata és stilusa olyan mint egy férfinak. Se fenék se kerek mel se semmi. De mégis a belső kisugárzása megfogott. Még az elején jó volt, de mostanra màr azt érzem nem vonzodok hozzà. Ha még làtok egy csinos nőt szinte megőrülök. Nem tudom mit tegyek, hogy ezek a gondolatok eltünjenek a gondolataimból. Nem akarom megcsalni, de mivel ő volt az első az életébe ezért megöl a gondolat valyon milyen lenne egy nàla könnyebb csinosabb lànnyal. Mit tegyek? 26 Fiú. Együtt élünl.

2018. nov. 2. 19:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
92%
Szakítasz vele és mindketten élitek azt az életet, amire vágytok.
2018. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Minden tökéletes a sex és a sexualis vonzódàson kívüli.
2018. nov. 2. 19:49
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden tökéletes, úgy hogy nem kívánod? Semmi sem tökéletes, ez csak megszokás.. :D De valószínűleg ő is un téged és ugyanúgy fantáziál arról, hogy más dugja meg, ha már te nem. :)
2018. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szeretkezünk rendszeresen, de mégis màsra vàgyok.
2018. nov. 2. 19:53
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért vagy együtt valakivel, akire nem vágysz?

Nézzük, szerintem miket tehetsz. Együtt maradtok, mert szereted- nameg együtt laktok, megpróbáljátok valamivel feldobni a szexuális életeteket, sezxshop látogatása itt erősen ajánlott:D Ezt szerintem érdemes megpróbálni, eljártok randizni is újra, kicsit megpróbáljátok újra felhevíteni az szerelmeteket, vagy mi:D

Vagy eldöntöd, hogy nem akarsz vele lenni, szakítotok. Kérdés még, hogy ne haragdj kedves kérdező, de te mennyire nézel ki jól? Mert oké, hogy te megfordulsz a csajok után, de ők is megfordulnak vajon utánad? Ne válaszolj, ez egy elméleti kérdés. Mert ha szakítotok, és megőrülsz a jó csajokért, akiket nem kapsz meg, akkor senkid nem lesz, és vajon az jó? Mindemellett, ha szakítotok szabad leszel, és azzal szexelsz, akivel akarsz.

Ha a helyedben lennék, én elsőkörben megpróbálnám az adott kapcsolatot helyrehozni, hogy ugyanúgy vágyjak a páromra, mint az elején. Ha ez nem jön be, akkor úgysem lennék boldog mellette, nem húznám tovább az időt, mert a vége így is - úgy is szakítás lenne, a kérdés csak az, hogy mikor.

2018. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nos rengeteg opció let volna a megcsalásra, de nem tettem, mert mélyen legbelül tudtam és tudom, hogy ez nem helyes. Tény, hogy nem az a tipus vagyok akire csorogna a nők nyàla, de mivel nem próbálkoztam ezért nem tudom milyen esélyekkel indulnàk egy csinosabb nőnél. De most hogyan parancsoljak magamnak ha meglàtok egy kívànatos kerek feneket. Mint mondtam minden téren a mostani baràtnőm az első az életében aki lelkileg és emberileg top1, de még is azon àbràndozok, hogy milyen egy csinos nővel szeretkezni. Gobdolom most a vàlasz az lesz hogy ugyanaz...
2018. nov. 2. 20:07
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Miért az ilyen primitív véglények bhasznak?
2018. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Szexuális vonzalom nélkül ez így csak barátság. Időszerű lenne szakítani.
2018. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod úgy elfogadni ahogy van, sajnos őt is boldogtalannáteszed! Ha szakítasz vele, boldogtalanok lesztek egy ideig, de az idő mindent begyógyít. Ma azért ne kell elvenni egy lányt mert már volt veled! Keressétek meg "okos zsák" módjára a foltjaitokat. Fiatalok vagytok még ahhoz, hogy ne keressétek meg a boldogságotokat.

De ha csak az orál, anál, manuálszex hiányzik, akkor beszéljétek meg, hogy miket lehetne belevinni az unalmas szexetekbe!


A székelygyerek megnősül. Másnap reggel az apja a konyhában találja, igencsak nekibúslakodva.

-Mi a gondod fiám, higy ennyire neki vagy búslakodva?

-Elválok, édesapám!

-Hijjnye az áldóját! Ilyen nagy a baj? Mi a gond fiam?

- A feleségem szűz! Édesapám!

Az öreg nagyon elgondolkodik, és pár perc után megszólal!

-Igazad van fiam! Ha másnak nem kellett, nekünk sem kell!

2018. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy borzasztó a sex, hogy nem gerjedek be rà. Minden úgy történik ahogy az elő van írva kezdet és vége. A baj az, hogy nincs meg az a "hú micsoda nő!" ez van... Vessetek meg szeretem mint embert de nem vonzódok hozzá mint nőhöz. Elhagyom több mint valószínű nem talàlok sohasem még egy ilyen nagyszerű lelkü lànyt, de ha vele maradok akkor ez marad és el kell fogadnom, hogy egy nő lesz az életembe és soha se fogom megtudni milyen lett volna egy másikkal. Szar alak vagyok ez van.
2018. nov. 2. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!