Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az a kicsit sem szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a kicsit sem szexuális dolog ami extrém módon felizgat? És miért, mi tetszik benne?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint a haj, ásítás, pattanás, ünneplő ruha, vagy esetleg durvább dolgok (pisi, hányástócsa stb).

2019. szept. 2. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Ünneplőruha lányokon,szép haj
2019. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Víz alatt lenni, vagy csak szimplán a levegőt visszatartani.
2019. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Gumi illat , óvszer.
2019. szept. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A pisilés hangja,mondjuk a látványa jobban...
2019. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Pisi 🙂
2019. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerszámok, műszerek, fémből készült tárgyak, amiken sok kis mozgatható és zörgő pöcök van, ezen kívül a monumentális repülők, mert olyan hihetetlen, hogy milyen súlyosak, és mégis fent tudnak maradni az égben és olyan méltóságteljesen haladnak előre, az üzemanyag, a puskapor illata, az olaj szaga és tapintása, katonai egyenruhák, szegecses, csatos bőrből készült holmik, ha rajtam vannak, szatén anyag, mert hideg és csúszik, táncoló tűz, gyertyaláng, ahogy nyaldossa a bőröm, mert egyszerre érzem melegnek és hidegnek, és van egy határ a kettő között, ahol fáj, az égett szagot is szeretem, és a parázs látványát, ahogy életre kel, amikor ráfújok, cigi, pipa, és azok füstje, szeretem, ahogy fojtogat és hogy keserű, a kávét is úgy iszom, feketén, és szeretem a késeket a hideg, kemény pengéjükkel, ahogy a bőrömet karcolják, és ahogy kiserken a vér...
2019. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk akik akárhol mernek pisilni ahol rájuk jön.
2019. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Főnökeimre mindig beindulok, felizgat, hogy felettem állnak, hatalmuk van felettem, utasítanak.

30/N

2019. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Ünneplő ruha lányokon, más alkalmi ruhák, megkötözött nők.
2019. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Lányokon szőke lófarok.
2019. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!