Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik azok a nem extrém dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a nem extrém dolgok nálad, amiket ha mond egy ellenkező nemű neked, akkor nem tetszik vagy nagy mínusz pont vagy otthagyod?

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

-Nincs hobbim

-Nem szeretek olvasni

-Anyám tart el

-Nincsenek ambícióim

-Szeretem a közszolgálati csatornákat

2018. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
- nem tanulok és nem dolgozok (de ezt olyan hangsúllyal, mintha ez így lenne rendjén)
2018. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Egyeshez hasonló, illetve:

-a házimunka a nő feladata

-nem tudok főzni

-dohányzok

-babának/cicának/bármilyen lekezelő, vagy bizalmaskodó módon szólít

2018. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenek mint az #1 es irt. Amik bár nem kimondottan rosszindulatú dolgok de azért sokat elárulnak arról aki mondja. És nem pozitív jelek. Ilyen még a -nincsenek barátaim pl
2018. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
50%
De jó hogy nincs csajom. (Ez a saját véleményem. A halál akarna nektek megfelelni ennyi elvárással kapcsolatban)
2018. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Minden amiben benne van az "ez a nő feladata" kifejezés vagy maga a mentalitás érződik.

A gyereket állatot nem akarok mondat.

Ha lekezelő.

Én ugrok a büfé szak kifejezésre is illetve a fúj diploma (ez a tipikus minek úgyis mekis dolgozó leszel hozzáálás)/ csak diplomással kezdenék bármit kijelentések is negatívumok.

Az anyámnál lakom és nem is fogok elközni mert jó így illetve ha úton útfélen felhozza az anyját.

Ha exekhez hasonlít.

2018. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem szeretem az állatokat.

Nem szeretem a tisztaságot/nem fürdök.

Ha mindig a másik a hibás.

Ha folyton hazudozik...

2018. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hungarista/nacionalista/neonáci/soroshívő/fújmigránsok vagyok.
2018. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Bármi ami negatív, önsajnálatra utal. Ami kényes, picsogás, esetleg hiszti kezdemény, hozzáteszem apróságok miatt. Vagy ha ingerült a semmiért.

Esetleg a kötelező dolgok. Legyen szó a kötelező napi szextől a kötelező kivinni a szemetet-ig. Az efféle beszűkült, középszerű és maradi korlátoltságot messziről kerülöm. Úgy ahogy a túlzott szabálykövetést is, vagy ha élből elutasít/ kijelent dolgokat, ostobán, tapasztalat hiányában. Aztán még ragaszkodik is hozzá. Az a csúcspont. Szóval en bloc a merevség, passzivitás és a negativitás valamennyi analógiája illetve konnotációja.

29/F

2018. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha úgy jellemzi magát, hogy "én egy tipikus halak/mérleg/vízöntő/stb vagyok".

Egyrészt fogalmam sincs, hogy az mit jelent, másrészt nem is érdekel.


Plusz ha úgy fikáz le dolgokat, könyveket, filmeket, hogy nem próbálta, nem olvasta, nem látta.

2018. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!