Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez tényleg ennyire nagy kérés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire nagy kérés?

Figyelt kérdés
Eddig egyik barátom se akart szex közben úgy verni hogy nyoma maradjon(vagy legalább erősebben csináljak) .. Max fojtogatás volt de azt se erősen meg szájbefogás és ennyi... De szinte meg se éreztem nem értem mért olyan nagy kérés ez nekik. Most nincs barátom valaki nem tenné meg? Amúgy csak viccelek😂😂😂 De most mit csináljak nagyon akarok már együtt lenni valakivel imádom ha valaki durva de közbe félek hogy ha anyira durva valaki akkor még fájni fog mert eddig 3 fiúval voltam összesen és az első egy remalom volt de akkor is az izgat fel ha valaki durva legutóbb is amikor berakta fájt de csak az elején... Nem értem mer olyan nagy kérés az hogy erősebben csinálják.
2019. szept. 3. 09:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Horváth Adrienn néven viber telefonszámot gyűjt.

Senki ne küldje el neki totál kamu. Ne legyetek ilyen h-lyék hogy bedöltök....

2019. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Az miért is jó neki ha gyűjti a számokat..??
2019. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kamu baaazdmeg
2019. szept. 4. 10:17
 24/24 A kérdező kommentje:
De hidjetek amit akartok eleg ha én tudom hogy ez nem kamu..
2019. szept. 4. 10:50
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!