Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért biggyeszti ugyanazt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért biggyeszti ugyanazt a mosolygós fejet minden itteni perverz zaklató a szexualitással kapcsolatos privát üzenetek végére?

Figyelt kérdés

:) :) :)

Vagy ez csak nekem tűnt fel eddig?


2019. szept. 3. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fétisük.
2019. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Miért írkálnak egyáltalán perverz priviket én már eleve ott elakadtam...
2019. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, már önmagában is elég creepy, de ez a szmájlizgatás olaj a tűzre.
2019. szept. 3. 13:24
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Kikérem magamnak, itteni perverz vagyok, de soha nem teszek mosolygós smiley-t. Nem mellesleg pont ezt írta me nekem egy nő társkeresőn. Mik vannak! Talán ő is perverz.
2019. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

> Miért írkálnak egyáltalán perverz priviket én már eleve ott elakadtam...

Sajnos nem mindenkinek adatott meg, hogy felmenjen Tinderre és rögtön legyen 15 ember, akik lefeküdnének vele. Itt pedig össze lehet hozni ezt-azt, ha az ember nem hülye.

2019. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy itt össze lehet hozni ezt - azt, ha megírod, hogy áll a farkad, vagy nem is kertelsz és küldesz egy farokképet. Az értelmesebb normális beszélgetésként indít de itt még nem volt olyan aki 3 üzenet után ne küldött volna farok fotót, vagy kezdte volna el ecsetelni, hogyan is toszna meg a férjem hátán. Nem, uraim ez nem célravezető ellenben gusztustalan!
2019. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől azt hiszik, ártalmatlanabbnak hangzik a kérdés, hogy szeretnéd-e megöklözni a gyűrűizmukat. Azért ők is érzik, hogy meredek így nyitni, de valójában csak még rosszabbá teszik a helyzetet.
2019. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
😂 😂 😂 😂
2019. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
😀😁😂😊😉😜😙😘
2019. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,lehet automatikusan teszik oda a perverzek 🙂
2019. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!