Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm nem akarja orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akarja orálisan csinálni. Tehetnék valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt, de nagyon hiányzik, hogy a szájába vegye. Minden alkalommal kinyalom őt, amit ő is élvez, és egyébként én is nagyon szívesen csinálom, mert amúgy is szeretem, de ő hallani sem akar róla, hogy nekem.

Rossz tapasztalatai nincsenek, mert még szűz, egyszerűen csak nem akarja. Nem ez a legfontosabb, es amúgy szuper a kapcsolatunk, de hiányzik és kész.



2019. szept. 3. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja nem erőltetheted. Ha nagyon szükséged van az orálra, akkor nem passzoltok szexuálisan. Akkor szakíts vele, inkább minthogy megcsald. De ha tényleg szereted, és szerintem tényleg szereted mert tisztelettel beszélsz róla, akkor hiába rossz kibírod. Szóval döntsd el, mi a fontosabb; ő vagy az orál.
2019. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Kislány lehet még.. :)
2019. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Próbálj beszélgetni vele erről. Mondja el, hogy konkrétan mi az oka amiért nem akarja? Lehet, hogy attól fél, hogy a szájába mész el. Tisztázzátok ezt. Vagy valamilyen ok miatt undorodik tőle?

Mondd el neki, hogy neked miért lenne ez jó és fontos. Arról is mesélhetsz neki, hogy te miért élvezed amikor őt kinyalod. Talán így elkezdődhet valami. De ne eröltesd fizikailag semmiképpen, mert attól csak rosszabb lehet.

2019. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kibírom, mert tényleg szeretem, (nem csalnám meg, Isten őrizz) és egyértelműen fontosabb nekem ettől, de nagyon jólesne. Mindegy, valahogy megbarátkozom vele.
2019. szept. 3. 14:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Fogok vele, nem nagyon akartam erőltetni a témát még szóban sem, de egyszer majd lehet megbeszélem vele. Egyébként nem mondott semmit, csak, hogy én azzal pisilek. Majd utána nem akarta engedni, hogy én is megtegyem neki, de én szeretem és akarom is neki, attól függetlenül, hogy ő nekem nem.
2019. szept. 3. 14:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egyébként egy csomó kezdő lány, akinek a szopás meredekebb, mint maga a (vaginális) szex, szóval nem kell meglepődni. Lehet, neki is csak akkor menne, ha már egy ideje élnétek nemi életet.
2019. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Én simán elmentem prostihoz néha annó mikor ilyen barátnőm volt. Utána nyugodt voltam és tökjól elvoltunk. Persze azóta már más van akinél nincs ilyen gond, de azért próbálj meg beszélni vele erről és kideríteni hogy mi a gond. Később talán változni fog.
2019. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Azert szerintem komolyan beszélgess el vele mert nem fair hogy te kinyalod a káposztás fazekat ő neki meg nem izlik a fakanál ez nem korrekt en nem nyalnám ki es akkor rájönne hogy ez oda vissza es nem kotelezo a szajaba élvezni ezt meg kell beszélni de ez durva hogy ő meg hagyja magát nyalatni
2019. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljetek róla, derüljön ki, hogy miért nem akarja.

Valami visszatartja, és biztosan nem az, hogy ne akarjon neked jót.

Viszolyog tőle mert végülis a farkaddal vizelsz és azt kéne a szájába vennie, vag fél a spermától, netán viszolyog az előnedvektől?

Derüljön ki, mert akkor lehet tenni ellene.

2019. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ha szereted megtanulod elfogadni. De az is lehet hogy idővel ez fog változni. Beszélgetni beszélgethettek róla, nem erőltetve. Mi tartja vissza stb.

Az is lehet hogy miután szeretkeztek vahinálisan idővel "megkívánja" vagy legalább kipróbálja.

Szóval türelem lehet egyszercsak rákap (minden értelemben:D) ha meg nem akkor meg vagy elfogadod mert szereted vagy szakítotok.

2019. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!