Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm nem akarja orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akarja orálisan csinálni. Tehetnék valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt, de nagyon hiányzik, hogy a szájába vegye. Minden alkalommal kinyalom őt, amit ő is élvez, és egyébként én is nagyon szívesen csinálom, mert amúgy is szeretem, de ő hallani sem akar róla, hogy nekem.

Rossz tapasztalatai nincsenek, mert még szűz, egyszerűen csak nem akarja. Nem ez a legfontosabb, es amúgy szuper a kapcsolatunk, de hiányzik és kész.



2019. szept. 3. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz érdemben.
2019. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Ezen a beszélgetés nem segít. A csajokat az érzéseik vezérlik, azokat pedig nem lehet szavakba önteni. Vannak ilyen csajok, és nem kell ehhez semmiféle traumára gondolni. Bármennyire elfogadott és hétköznapi ugyanis mára az orális szex, nem az a természetes állapot. A legtöbben hajlunk rá, de el kell fogadni, hogy van, aki nem.
2019. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!