Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért járnak a pasik rosszlány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak a pasik rosszlányokhoz?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 09:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10%
Mert képtelenek egy normál emberi kapcsolatot kiépíteni, fenntartani. Mert lelkileg degeneráltak.
2019. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11-es (nem büntető) :) Nem tudom milyen nemű vagy de nagyon megfogalmaztad a véleményem. Miért járunk? Mert ha mindig a visszautasítás jön vagy a játszadozás hogy igen fizethetsz ezt-azt de hozzám azért ne nyúlj, mit gondolsz hogy az ötödik randin már "ez és az" lehet fujj, mocskos disznó.. Én bevallom volt már olyan mikor magam alatt voltam és ilyen "rossz" lánnyal voltam hogy szexuálisan épp alig történt valami de beszélgettünk és nem csak meghallgatott hanem normálisan válaszolt is. "Nem találnak normális csajt" Nem, mert nincs kocsim, pénzem az van de egy kapcsolatot nem pénzen kívánok megvásárolni mert mindig jöhet egy gazdagabb és akkor megint mehetek a .. Valóban benne van az izgalom is hogy változatos viszont aki még nem volt ilyen "kalandban" elmondanám nektekhogy nem is olyan egyszerű mert sok "rossz" lány lehúzós, vagy az elején nagyon engedékeny, nem arra törekszik hogy hamar elmenj aztán ha a törzsvásárlója lettél akkor emelkednek az árak az egy óra már csak 55 perc, és nagy címletből nem tud vissza adni tehát nem könnyű megtalálni a megfelelő partnert. Ezen túl borzasztóan vigyázni kell mert az ember rászokhat és ha az egyik nem jön be akkor lehet még aznap este felhív egy másikat mert hátha jobb lesz és nem lesz jobb.
2019. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem az 11-esre gondoltam az egel előzőre..
2019. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!