Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek a ferjem orulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a ferjem orulni fog egy onkielegitos videonak amit neki csinaltam?

Figyelt kérdés
Valahogy kedvet kaptam, hogy felvegyem neki ezt. De meg nem mutattam meg neki. Vajon mit fog szolni? Szerintem elegge izgato lett. Egyenlore meg gondolkodom megmutassam e neki. Nem akarom, hogy “ribinek” tunjek .
2019. szept. 4. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én oda lennék érte, hogy ha a párom ilyet küldene :) Szerintem örülni fog neki!

Majd írd meg mi volt a reakciója!

2019. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A férjed gondolatait, vágyait Te ismered a legjobban, így ezt mi nem fogjuk tudni eldönteni, megítélni. Bár ettől még tény, hogy a legtöbb férfi örülne neki / vagy legalábbis nem ítélne el. S elismerés, amiért hagyjátok hogy a szexualitásotok napi rutinná váljon hanem igyekeztek folyamatosan feldobni.

A videó mellett próbáld ki azt is, hogy élőben adsz neki "performance"-t, meglepetés szerűen várd otthon az ágyban maszturbálva a hatás nem fog elmaradni :)

2019. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tuti tetszeni fog neki!Nekem is volt az exemről!
2019. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én pl. Örülnék neki :)
2019. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Odaadtam neki tegnap! Nagyon orult neki es teljesen beindult. Mondanom sem kell milyen hosszú estenk volt! :)
2019. szept. 5. 09:22
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!