Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a nőkben nincs agresszív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőkben nincs agresszív hajlam. Akkor miért állnak dominának?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Pénz,pénz,pénz.
2019. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy ha az autók nem benzinnel mennek, akkor miért van rajtuk kipufogó. Ha a tapasztalat (igenis van rajtuk kipufogó) és a feltevés (nem benzinnel mennek) ellentmondásban van, akkor lehet hogy felül kell vizsgálni a feltevést.

Szóval: igen, a nőkben is van agresszió meg dominancia, rosszul tetszett tudni hogy nincs.

2019. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem itt fogalomzavar van, nem is kicsi. Én is szeretem a domináns oldalt, de attól még nem tartom magam agresszívnek. Ez csak egy játék számomra a szexben, egy kis fűszer ami izgalmasabbá teszi, de nem azért vágyom rá, mert arra gondolok, hogy na végre elp*csázhatok valakit...
2019. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne a nőkben agresszív hajlam?!
2019. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már a hipotézised is téves!!
2019. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kis félreértés itt. Az agresszív hajlam az nem valami szitokszó, nem olyan mintha mondjuk lenáciznának vagy ilyesmi. Az agresszió a legalapabb biológiai ösztönök egyike, a túléléshez elengedhetetlen dolog; és rengeteg szabályozott és legális formában létezik az emberi társadalomban: a sportok, játékok jó részében van valamekkora agresszió. Szép is lenne ha nem lenne.

A BDSM is egy szabályozott (és közös beleegyézsen alapuló) agresszió szépen becsatornázva a szexualitásba. Attól még hogy valaki domináns az ágyban, még nem feltétlenül egy véreres szemű dúvad a való életben (sőt az általam ismert domok egyike sem, pedig ismerek párat), de mégis minek neveznénk azt, ha valaki elfenekel, lefog vagy megkötöz valakit?

2019. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arról van szó, hogy a férfiak részéről nagyobb és nyíltabb az igény a perverziókra, ezért több domina van szem előtt. Igazi, vérbeli szadista (ebbe a magát kontrollálni tudó, kulturált embereket is beleértem) inkább a férfiak között van. A női dominák nagy részét valószínűleg az motiválja, hogy a "férfiak uralta társadalomban" kicsit bosszút állhatnak az elnyomottságért.
2019. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Szadista vagyok es no

Elvezem ha a pasinak faj ha latom h eltorzul az arca ha nyog sikit jajgat

A baratnom szinten az 🙂

DE

Csak es kizarolag akkor ha pasikon lehet gyakorolni es csak akkor ha a pasi is vevo ra!

Lanyokkal kedves vagyok gyenged erzeki ...

Emellet dominans is vagyok ha kell siman parancsolok alazok mindenfele fizikai fajdalom okozas nelkul. ...

A baratnom nem- o siman csak a masik fajdalma izgatja uralkodni nem akar nem dominal csak ut ver kinoz

😀

2019. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kevesen állnak dominának. az a kevés az kivétel, nem szabály.
2019. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Domina vagyok, de nem agresszív.


"Eljátszom" az agressziót, de nagyon figyelek hogy mit és mennyire ütök, harapok, szorítok.


Vannak szadista-mazohista párok, tehát nem igaz hogy minden nőből hiányzik.

2019. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!