Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tartják ma a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tartják ma a lányok nagyra a szüzességüket, miért akarják minél hamarabb hogy valaki lefekudjon veluk? Már elég fiatal korban?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 17:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom ,gondolom mert szerintük ciki szűznek lenni,mert pl a barinők is mind elvesztették ,nem akarnak "lemaradni" semmiről ,gáznak érzik magukat mellettük mert ők már "nagy lányok " stb ..engem sosem érdekelt más mit gondol erről leérettségiztem úgy hogy szűz voltam ,nem volt ráírva a fejemre akinek nem mondtam nem tudta hogy az vagyok. nem tudom minek sietnek vele ..komolyan. az sokkal gázabb ha csak azért szexelsz hogy te is legyél túl rajta .vagy neadj isten részegen egy buliban úgy hogy nem is emlékszel rá stb
2019. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen még mindig szűz vagyok
2019. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%
Én nagyra tartottam, pont ezért több mint fél év kapcsolat után történt meg az első. Viszont 14 évesen. De nem hiszem hogy olyan nagy probléma lenne ez, hiszen 19 évesen is még mindig vele vagyok. Felesleges lett volna 4 év kapcsolatot csak puszival meg csókkal végigcsinálni csak azért hogy kivárjam a 18-at. És azóta se bánom.
2019. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem érték a szüzesség ez a keresztény vallásból jött ostobaság miszerint ez adja egy nő értékét. Mint mára köztudott ez baromság.

Az előző valamelyik válaszoló azt írta hogy mennyire 'menő' sok emberrel lefeküdni de nyílván nem ha a többség még mindig úgy áll hozzá mint ő.

A szüzesség semmi, nem jelent semmit, és nem, nem nagy ötlet tartogatni mert későbbiekben nagy baj is lehet ha házasságon belül derülnek ki a dolgok.

Szóval nem ciki, nem menő csak van és mindenki szabadon rendelkezhet a sajátjáról :)

2019. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Úgy látom, sokan magukra ismertek, de legalább van, aki nem csak a "lenti lyuk méretének megfelelően" nyitotta ki a pofikáját, hanem normális, ember szavakat használva, emberi mondatokat állított össze és értelmezte a kérdésemet, nem pedig a szálkát kereste benne.
2019. szept. 7. 18:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez amolyan verseny a lányok közt fiatalabb korban.

Már hogy el tudják mondani hogy ők már nem szüzek, és ezzel feljebb kerülnek a "ranglétrán".

2019. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Média (tv, facebook, insta, a szürke 50), idősebb barátnő, testvér ráhatása...
2019. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!