Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti akik parkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akik parkapcsolatban vagytok, honnan tudjatok, h nem vagytok megcsalva?

Figyelt kérdés

Honnan tudjatok,h nem csaltak vagy eppen csalnak titeket?

Nem kell tobb napra elutazzon ezert rokonokhoz,eleg ha elmegy a boltba,lehet mar ott osszejon valakivel es azutan hazudik az arcotokba gatlastalanul.



2019. szept. 6. 16:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Mindig az érintett párja az utolsó, aki megtudja hogy megcsalták - miközben ő rendületlenül hiszi, hogy nem!

Soha nem lehetsz biztos benne!

Vagy azt hiszed, hogy nem csalnak meg, vagy már megtudtad hogy megtörtént.

Ha egy kapcsolatnak ennyi az értéke, az sz@rt sem ér...

2019. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Ismerd meg a párodat és akkor el tudod te magad is dönteni, hogy szeret vagy sem. Aki leragad ennél a "hol voltál, kivel találkoztál, mikor jöttél" témáknál, az már régen rossz.
2019. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Onnan h megbízom a páromban
2019. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Egy szó: bizalom
2019. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%

Lehet hogy forditva ulok a lovon, de :

Nekem nagyon önértékelést ad az, ha egy lány mellettem még rápróbál x pasira és utána mégis hozzám jön vissza. Aztán egyszer csak abbahagyja úgyis.

Miért is ?

Mert ezek szerint mégiscsak velem a legjobb neki. Ha forditva történik, hogy rá se néz senkire, OK az egyfajta kielégitettség (érzelmi-testi) lehet nála, hogy nem kváncsi másra, de lehet ezzel csak önmagát és engem is ámit.

Különben is amiről nem tudunk, az nincs. És jobb ez, mint kutakodni, telefon-laptopban kotorászni, hátha !!! találok valamit, vagy nem engedni sehova elmenni. Ha vágyik másra az az én hibám lenne nem az övé. Ilyenkor odahegesztheted a radiátorhoz, akkor is megteszi majd.


Szóval akkor kutakodik valaki a másik életében és agyal és szarrá itgulja gyanakodja magát, ha önmagában bizonytalan, hogy hátha kevés a másiknak.

Persze egyszerűbb a megcsalót hibáztatni. De zt, hogy miért jutott odaáig hogy megcsaljon, azt nem nézi senki magában. Mert ha megcsalnak valakit, annak van előzménye otthon, nem is rövid idős.

2019. szept. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%
Sokan szavaznak itt bizalmat, De a szónak a jelentését nem értik, csak annyit hogy megbízik a másikban.
2019. szept. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudom, hogy látom rajta , érzem, hogy szeret és mindig gondol rám. Mindent megkap tőlem , és ezt sźóvá is teszi, hogy mindent megkap tőlem amire vágyik. És mindez fordítva is igaz. Plusz ritka őszinte a kapcsolatunk, olyanokat beszélünk meg egymással, amiket más párok nem mernek ilyen nyíltan.

Szóval , ha bármi gondja lennd velem, másra vágyna, azt biztos érezném és el is mondaná!

2019. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%
#4 az a te bajod, hogy nem bízol senkiben
2019. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
#15 arra nem gondolsz, hogy azért fekszik össze x pasival, mert te már nem vagy neki elég jó? Ha meg lenne veled elégedve, akkor nem keresne magának másik pasit, de akkor te hidd csak azt, hogy te vagy az alfa hím
2019. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
88%

#19.

A nők általában nem keresik a megcsalás lehetőségét, hanem belecsöppennek és elcsábulnak. Pl. bnős esti pletykázáskor pubban, vagy céges bulin stb stb. És nem azért megy bele, mert én kevés vagyok, hanem mert (még) kiváncsi, ami természetes. Sanszos, hogy csalódni fog, nem azért mert én vagyok az ÁSZ, hanem mert nem nagyon ismerik egymást. De ha ilyenkor a másikkal élvezetesebb lesz neki összebújni, akkor úgyis otthagy engem, ha nem, akkor meg rohan haza és otthon még jobb lesz hozzám-velem és ennyi. Ezt megteszi még mondjuk szintén kiváncsiságból 4-5x és hazarohan, aztán abbahagyja. Soha nem fogom megtudni, mert nem ellenőrizgetem, kutakodok utána, mert minek. És otthon meg még édesebb-jobb lesz minden, mert magától !!! jön rá hogy semmi értelme ugrálni ide-oda. És nem azért mert én nem engedem sehova senkivel, és itt a különbség, ha magától jön erre rá. Ez a legfontosabb az egészbe.

2019. szept. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!