Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van meg ilyen pasi mint en?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg ilyen pasi mint en?

Figyelt kérdés

Engem csak az olyan nok erdekelnek akinek valami defektje van.Nem is az olyan,hanem akar tobb is.Mindig lesem a tarskeresoket,kulombozo oldalakat hatha elkottyant valamit magarol az illeto.Mondjuk szexualis difijei vannak.

Felollem lehet csunya,kover,munkanelkuli,hajlektalan,volt prostitualt,egy kezu stb csak normalisan lehessen vele ismerkedni.Ugyertem,h nehogy dilis legyen.A dilist azt dilisre ertem...valami agressziv nagypofaju kocara gondolok.



2019. szept. 7. 01:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az jó dolog hogy mindenkit elfogadsz a defektjeivel együtt, és ez nagyon ritka pasiban, viszont azt nem tartom normálisnak hogy kifejezetten erre utazol.
2019. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
# 11 Mire akarsz kilyukadni?
2019. szept. 8. 15:05
 13/16 anonim ***** válasza:
Amit írtál. Hogy direkt úgy vadászol a társkeresőkön hogy legyen valami defektje. Kifejezetten várod hogy elkottyantson valami olyat magáról, ami másoknak már kizáró ok lenne.
2019. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
# 13 Es ez baj? Mas meg a gyermekteleneket keresi,a masik meg a huszoneveseket....
2019. szept. 8. 15:39
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindenesetre fura. Fétisnek hangzik. Senki nem szeretné ha egy bizonyos defektje miatt érdekelne csak valakit.

Például ha egy nő kövér, és ezért kell neked, akkor valójában nem is ő érdekel, csak az hogy van egy ilyen "defektje". Akkor ha lefogyna, már nem is érdekelne?

Ezért mondtam hogy az szép dolog hogy mindenkit elfogadsz a hibáival együtt, az viszont elég para hogy direkt erre mész rá.

2019. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Dehogynem maradnek vele :D Sosem hagynam el a parom,csak ha megcsal.Es ez szerintem nem fetis.
2019. szept. 8. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!