Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szégyellem a punimat, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a punimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szégyenlem az alakját, mert szerintem elég nagy a csikló, nem is rózsaszín, hanem sötét, mondjuk a böröm is kreol. Illetve nem merem engedni, hogy a barátom nyalja, mert én mindig Érzem, hogy van szaga ott lent. Mindig mosakodok együttlét előtt is. Barátom meg az ujját szagolgatja mindig utána és mondja, hogy hm de jó illata van, de ez nem igaz, és tok gáz, mitől van szaga, mit tegyek? Tényleg tetszene neki, nem fog elundorodni?

2019. szept. 7. 06:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

El is felejtettem, a nagyobb csikló kifejezetten előnyös, és minden fiút izgat. A kisajkaid nem érnek túl a nagyokon? Nem lóg ki a cica nyelve? Az is sokak számára izgató! (Köztük vagyok.)

Hogy elundorodna?! Remélem, vagy annyira igényes, hogy a barátod nem ilyen ostoba, vagy gyerekes... Nem, ez kizárt, normális fiút a nő vonzza, a punijával együtt.

Ne aggódj, ne kételkedj, inkább bízz a barátodban.

2019. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!