Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet összejönne egy édeshárma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet összejönne egy édeshármas, ötletek, tapasztalatok, sztorik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Összesen két kapcsolatom volt eddig, mindegyik komoly. Most nem szeretnék ilyesmit és régóta vágyam az édesharmas.


Van egy srác akivel már régóta ismerkedünk és találkozhatunk, de más még nem volt.

A cégnél, ahol dolgozom pedig nem rég volt egy céges buli, annak köszönhetően ismertem meg egy helyes olasz srácot. Kicsit kavartunk, és ahogy smártunk és az ölébe ültem éreztem hogy azonnal megkeményedett a “nadrágja” :D de csak ennyi volt.


Az biztos, hogy a másik srác benne lenne egy ilyen hármasban, az olaszt nem tudom, még gondolkozok rajta, hogyan kérdezzek rá, hiszen furcsa lenne egy ilyen kérdéssel indítani :D


Viszont sose csináltam még ilyet, erdekelne kell e valamire figyelni, tudtok-e adni ötleteket hogy milyen pózokban jó vagy pl ti hogy élveztétek a legjobban. Vagy élménybeszámolók is jöhetnek :) Mivel összvissz két pasim volt eddig nem vagyok túl tapasztalt ez nyilvánvaló :D

Barátnőm azt mondta külön külön mivel nem voltam velük így nem lesz jó. Én mondjuk nem látok összefüggést itt.


22L


2019. szept. 10. 15:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Most pontosan mit is szeretnél? Ha jól értem van egy pasi, ki benne lenne egy 3-asban és egy másik (az olasz) amelyik meg egyértelműen be szeretne jutni a bugyidba. Hát akkor kérdezd meg az olaszt, hogy benne lenne-e ő is, hogy hármasban, ilyen egyszerű.

Ha meg nem kimondottan a fenti személyek a "célszemélyeid" és mással is el tudod képzelni, akkor gyere össze egy olyan pasival, aki kedveli a többeseket és keressetek egy 3. játékost.

2019. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen az ideálod? Le tudnád írni, érdekelne.
2019. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem keresek mást, velük szeretném ezt véghez vinni. Az olaszt még meg kell kérdeznem erről mert csak a másik egyezett bele. Ők nem ismerik egymást. Csak nem tudom hogy jönne ki, hogy gondolom az olasz ezt úgy tervezte hogy csak mi ketten, nem akarok olyan helyzetet hogy persze lefeküdnék veled de jön egy 3.is:D de jelen esetben nem akarok bevonni senki mást így velük próbálom ezt megvalósítani
2019. szept. 10. 16:58
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

6-os vagyok, lett valami végül a dologból? Tetszett?:)

2019. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!