Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rá szeretném venni a barátnőme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá szeretném venni a barátnőmet, hogy lefeküdjön mással. Szerintetek, hogy kellene?

Figyelt kérdés
Elkezdtem már mondogatni neki, hogy nem zavarna. Volt is olyan szex amikor arra kértem, hogy meséljen közben, hogy hogyan csinálta egy előző pasijával. Néha, ha látom rajta hogy bejön neki egy pasi, akkor mondom neki, hogy képzelje el vele magát az ágyban. Van még ilyen ötletetek?

2019. szept. 11. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem szereted te azt a csajt..
2019. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Rávenni sehogy sem tudod, csak ha alapból megvan benne a kíváncsiság, az affinitás.

Válaszd a legegyszerűbb utat: menjetek le egy swingerbe szétnézni, de szögezd le te nem akarsz ott más nővel lenni, ebből már le kell neki esnie a tantusznak.

2019. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki,hogy téged izgatna.
2019. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó , ha megbeszéled a kedvessel . Én nem régen mondtam a feleségemnek - szex közben - ha neki örömet okozna nem lenne kifogásom , ha mással lenne . Azt válaszolta , mondhattam volna elöbb is .
2019. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Szívesen megdugom előtted
2019. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én meg a cuckold domináns oldalát kedvelem, nem is kicsit. Légy őszinte!


F, 41

2019. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!