Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító az egy éjszakás kaland? Vagy az ha többször összejársz valakivel, csak a szex miatt.

Figyelt kérdés
Lány vagyok.

2019. szept. 12. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélendő el. Volt olyan, hogy három évig sem volt barátnőm, de attól hiányzott a szex. Emiatt jártam össze egy lánnyal és jól tettem. Nem akartam megvonni magamtól a szexet csak azért mert egyedül voltam. Vannak akik életük legjobb éveit élik le szex nélkül, mert ők csak kapcsolatban akarják. Szívük joga, de ne szólják le azokat, akik szingliként is vágynak egy nő ölelésére (vagy nők esetében fordítva).
2019. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

Férfiként én is elítélem. Volt egyéjszakás kapcsolatom, interneten ismerkedtünk meg, este eljött, dugtunk, reggel elment.

Nem kielégülést éreztem hanem ürességet. Inkább kivertem volna. Olyan volt mintha ő csak egy használati tárgy lett volna.

Az érzés nélküli személytelen szex megöli az ember lelkét.

2019. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi undorítót nem látok benne. Ha valaki totál minden érzelem nélkül fekszik le valakivel, az elég fura, vagy esetleg pénzért teszi. De! Attól, hogy valaki nem szerelmes, még lehet fellángolás, működhet a kémia. Én is éreztem szexuális vonzalmat olyan fiúk iránt, akikbe nem voltam egyáltalán szerelmes, és ha alkalom adódott volna rá, szerintem le is feküdtem volna velük. Ha egyszerűen már attól beindulok, hogy hozzámér, és kívánom a szexet, miért ne? És ezt egy olyan lány mondja, aki 2,5 éve komoly kapcsolatban van, a barátom sosem csaltam meg, nem is tervezem, de ha netán egyszer valamiért szakítanánk, ugyanúgy csábítanak az egy- (vagy akár több)éjszakás kalandok, mint előtte. De kizárólag csak akkor, ha kölcsönös a kémia. Ha nem érzek az illető iránt semmi vonzalmat, akkor még megcsókolni is nehezemre esne...

25L

2019. szept. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is undorító. 19L
2019. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#13-as elfelejtett iskolaba jarni, legfokeppen kemia orara.
2019. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam addig,amíg az érzéseimet kihasználva megkapott valaki,majd dobott is. Utána volt egy egyéjszakásom,ami után a sráccal többször még találkoztam. A mai napig jóban vagyunk,mert barátok maradtunk. Nem bántam meg a dolgot. És nem is ítélem el.
2019. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15-ös meg úgylátszik nem hallott még a "működik köztük a kémia" kifejezésről, vagy még sosem volt része olyan kapcsolatban ahol érezte volna, akkor meg őszinte részvétem :D
2019. szept. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
én biztos nem mennék bele soha
2020. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!