Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek, urak, szexrobottal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, urak, szexrobottal ágyba bújnátok, kipróbálnátok, ez megoldás lenne az incel problémára?

Figyelt kérdés

Egyre többet hallani szexrobotokról, hiszen ezek is egyre realisztikusabbak, okosabbak.

Jelenlegi szintjükön is kipróbálnátok, netán kedvetek lenne rendszeresen használni?

Tegyük fel, a közeljövőben igazán életszerűek, kommunikatívak, intelligensek lennének, akkor mit szólnátok hozzájuk?



2019. szept. 15. 13:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%
Habar en nem hasznaknek sose ilyet, maximalisan tamogatom ezt. Az indokokba ne menjunk bele, csak felesleges vitat generalnek.
2019. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Igen, valszeg megoldas lenne.


Az a generacio, akinek fiatal kora ota elerheto lenne a szexrobot, nem fognak husver nok utan kajtatni. Es termeszetesen tobbnyire ferfiak fogjak hasznalni oket, nekik kevesbe van szukseguk erzelmi visszacsatolasra.


Helyreteszi egy kicsit a husver nok igenyszintjet :)


35F incel


P.S. Kar, hogy nem 50 evvel kesobb szulettem...

2019. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%
Simán. Mondjuk intelligens ne legyen.:) Valaki már írta, és egyetértek, hogy kicsit visszavennének az arcukból az átlagos nők.
2019. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy végre beszélünk erről a témáról!

De mielőtt megírnám a véleményem, a #10 es válaszolóhoz szólnék!

Az a helyzet, hogy több nőt is ismerek aki kipróbálná férfi szexrobottal. Értek ez alatt olyan férfi szexbabát ami mesterséges intelligenciával is rendelkezik.

Van olyan akinek előnytelen a külseje. De ismerek olyat is, aki házasságban él. De rossz házasságban.

Tehát nem érvényes az elméleted, miszerint ilyesmit csak pancser pasik használnának.

Azonkívül te megfeledkezel a mozgássérültekről, mint amilyen én is vagyok.

Igen! Most lehet mondani, hogy a mozgássérült is találhat magának párt, de sokan maradnak egyedül, hiába tesznek meg bármit. Épp itt magyarországon kell magyarázzam ezt?

A mozgássérült embereknek ez ide is megoldást jelenthet!

Mondhat bárki bármit, kitaszítottak mindig is voltak vannak és lesznek!

Függetlenül attól, hogy mi az oka! Legyen az előnytelen külső, félénkség, vagy épp testi hiba!

Ha nem lennének kitaszítottak, talán a szexuális segédeszközök fogalmát sem ismernénk.

De szex segédeszközöket nem csak a kitaszított emberek használnak!

Ne feledjük a vibrátor több mint száz éve létezik!

Talán a vibrátorról és egyéb női eszközökről is az a véleményed 10 -es, hogy csakis kizárólag pancser nők használják?

Na ugye, hogy nem!

Persze biztosan amikor megjelent az első vibrátor, az első eszközök, az ugyanilyen felháborodást keltett. Mint ma a szexrobot.

2019. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanazt érzem ezzel a témával kapcsolatban, mint amikor ma megláttam a boltban egy csomag vegán álsonkát.
2019. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
40%

Kiborg szexrobot? Alig várom már! Végre lenne egy intelligens, kedves, udvarias, odaadó és nem utolsó sorban szexuálisan magas tudással rendelkező férfi, aki nem csak önmagára gondolna, sőt, kizárólag az én élvezetem miatt lenne velem. :-D

Nem kell főzni számára, nem kell utána eltakarítani, nem kell a koszos ruháit alsógatyáit mosni, szagolni, nem kell elviselni a sörszagú haverjait, nem kell hallgatni az életfilozófiáját a foci-sör-horgászat-autószerelés-politika témákban...


Természetesen, csak poénnak szántam, hiszen imádom a férjem. De előtte találkoztam már sok marha pasival, ill. látom, némelyik férfi, milyen szemét módon bánik a nőkkel. Ezek helyett inkább választanám a robotférfit, sőt, akár egy gumipasit vagy egy vibrátort, dildot.


Én nem vagyok holmi földhözragadt nőszemély, izgalommal kipróbálnám egy mai modern robotpasival. Ha lehetőségem lenne, akkor egy fejlett intelligens kiborg férfivel. /megmozgatta a fantáziámat ;) / Érdekes lenne játszani velük! Persze titokban, magamban masztizás helyett. De akár párommal együtt is bővíthetné a repertoárt. ;-) Élvezettel használunk felnőtt játékszereket, ez se lenne más, csak fejlettebb.

37N

2019. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Aki rossz házasságban él az szeretőt tart. Problem sloved! A többi rizsa.
2019. szept. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekelt amikor megjelent a vibrátor.

És egy belső szövet a külső fémvázon, között párhuzamot vonni, BATIÁLIS MARHASÁG! Így, nagybetűkkel.

2019. szept. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ez a szexrobot a pancsereknek kell, meg a szexbaba is. Akik sokszor csak kifogásokat tudnak találni... mint amikor az RT youtube csatornáján volt egy rövid film ahol a kínai fószer, a beszélô szexbabával feküdt az ágyba, betakarta meg beszélt hozzá. Ritka szánalmas volt, még meg is fürdette!
2019. szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"De ismerek olyat is, aki házasságban él. De rossz házasságban"


Aztan nehogy a ferj megtudja, mert Johnny-5 megy a MEH-be :D


#19


Hat a kinai ferfiaknak egyszeruen nem jut no, mert nincs. A lany gyerekeket "elgajdeszoljak", mert nem tud a szuloknek segiteni.


Magyarorszagon is igy volt kb. 300 eve.


#12 voltam.

2019. szept. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!