Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek, urak, szexrobottal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, urak, szexrobottal ágyba bújnátok, kipróbálnátok, ez megoldás lenne az incel problémára?

Figyelt kérdés

Egyre többet hallani szexrobotokról, hiszen ezek is egyre realisztikusabbak, okosabbak.

Jelenlegi szintjükön is kipróbálnátok, netán kedvetek lenne rendszeresen használni?

Tegyük fel, a közeljövőben igazán életszerűek, kommunikatívak, intelligensek lennének, akkor mit szólnátok hozzájuk?



2019. szept. 15. 13:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mindenre csak a kifogás:D
2019. szept. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

A 14 -es válaszoló vagyok.

Látom igen megosztó lett a hozzászólásom.

Látom már, hogy egyszerűbben kell fogalmazzak! Pedig eredetileg egy sokkal hosszabb választ írtam. De megpróbálok olyan egyszerűen fogalmazni, hogy azt még a 18 -as, és 19 es is megértse…

Először is! A 18 -as válaszolótól kérdezem. Mégis mi a különbség a vibrátor, és egy ilyen szexbaba közt? Semmi! mindkettő szexuális segédeszköz! Ennyi!

Annak idején vibrátor miatt is biztosan sokan felháborodtak, gondolom.

Egyébként én sem tartom jó dolognak az eltúlzott méretű vibrátorokat.

Egyetértek a 19- essel. Aki azt mondja, hogy az már tényleg beteges, hogy valaki betakargatja és érzelmileg kötődik a szexbabájához. Ez tényleg beteges.

Egyetértek a 20 -as válaszolóval. Mi van a kínai férfiakkal? 120 milliónyi férfi mind pancser lenne?

Dehogy!

Próbáltam friss adatot találni, de csak 2018 -ast találtam. Eszerint 120 millió női hiányzik Kínából!

120 millió férfi! Nem azért nem fog találni magának nőt, mert pancser! Hanem azért, mert egész egyszerűen nincs elég nő!

Tehát marad a kérdés! Mi lesz velük? Sok más országban is ez a helyzet, hogy kevesebb nő születik, mint férfi.

Persze igent lehet mondani, hogy el lehet menni prostihoz is.

Na de akkor már miért nem használhatna ebből a 120 millióból néhány férfi szexbabát is?

Mi lesz a mozgássérültekkel? Igen! Ők is találhatnak barátnőt. Vagy elmehetnek prostihoz. De a prostit sem lehet hibáztatni, aki nem akar mozgássérülttel együtt lenni.

Lássuk be messze vagyunk még attól hogy mozgássérülteket egyenrangú partnernek tekintsék!

Kíváncsi vagyok, hogy ezekre a kérdésekre mit mondanak azok, akik ellenzik a szexbabák használatát.

És ne intézzük el annyival, hogy mindenki pancser!

2019. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Oldalakat lehetne erről írni, de 6-os mindent elmondott, ami lényeges. Kiváló okfejtés volt, gratula érte!
2019. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Én a hatos válaszában is, csak a szűklátókörűséget látom…

14 -es voltam!

2019. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Csoda jó volna egy èlethű szexrobot, minden pénzt megérne. Nem hisztizne, nem lennènek gondjai, akkor akarnà amikor te. Tökéletes.
2019. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen
2020. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!