Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik társkereső oldalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalt javasoljátok, akkor ha rendes párkapcsolatot akarok keresni és nem csak szexet akarok? Van normális társkereső egyeltalán? 18 éves lány vagyok és Budapesten élek ha ez számit valamit. Vannak külön pesti oldalak is?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha rossz kategoriában van ( nem nagyon tudtam ezt hova kéne írni ).

Az olyan válaszoktól kíméljetek, hogy ott a google keress rá, csináltam már néztem is ki oldalakat csak nem tudom, hogy melyik az amelyik tényleg jó.

Köszi, hogy elolvastátok.


2019. szept. 15. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég a tinder.

Én onnan találtam már párkapcsolatot, és te is könnyedén válaogthatsz majd.

Sok ismerkedés, és sik időrászánás, de neked is majd megéri. 25/F

2019. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fővárosban élve, miért kellene az ismerkedéshez app, párkereső oldal?

"Budapest 2017-ben regisztrált lakónépessége meghaladta az 1,7 (elővárosokkal együtt pedig a 2,5) millió főt. 2019. januári adat szerint 1 752 286 fő"


Ismerkedni szinte bárhol, bármikor lehet! A nagy trükk, beszélgetni kell más emberekkel. Számtalan szituáció van a mindennapokban, amikor szóba lehet elegyedni. Az esetek jelentős részében hamar rá lehet érezni van-e kölcsönös szimpátia vagy sem.

Egy férfinak nem kell tolakodónak lenni, egy nőnek sem szükséges k-vásnak, ahhoz, hogy olykor randevú legyen a spontán beszélgetésből.


Vidéki, kisvárosi viszonylatban már érthetőbb az internetes társkeresés, hiszen a lakosság alacsony létszáma, illetve a szinte mindenki ismer mindenkit helyez nehezíti az ismerkedést.


Manapság, amikor a fiatalok majdhogynem a virtuális világban élnek (legalábbis egy jelentős hányaduk), akkor érthető, hogy nem ismerik a hagyományos ismerkedési módszereket, illemeket. Szomorú, elkeserítő, amit nemrég hallottam. "Nagyapa, neked sokkal könnyebb ismerkedned, mert egyszerűen leszólítod a piacon a nőket." - mondta a zöldségesnek az unokája. :-o


Ha kicsit fiatalabb lennék, biztos randira invitálnálak és nem lenne problémád, miként kell ismerkedni. ;-)

48F

2019. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!