Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális bisex/meleg társkeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális bisex/meleg társkeresők vannak?

Figyelt kérdés

Már fent vagyok egy ideje a planetromeon és a grinderen, de olyat, akivel jól el lehet dumálni vagy valami még nagyon nem találtam.


Vannak még más helyek a neten?


22F



2018. dec. 28. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Gondolod dumálgathatunk.
2018. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
mi a nickneved romeon?
2018. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Van
2018. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
www.randy.gay.hu
2018. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem a társkeresőkkel van a gond, hanem az emberekkel. Sokan nem szeretnek beszélgetni, csak durr bele a közepébe.

Hiába keresel más oldalakat, nagyrészt ugyanazok lesznek ott is, vagy hasonló gondolkozásúak.

2018. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én planetromeon beszélgetek emberekkel. Azokat rögtön tiltom, akik fsz képpel vagy szexre felhívással indítanak.


Kb minden 50. ember normális.


Eddig 1 hónapja voltam fent. Kb 100 ember rám írt és találtam 2db normálisat, akikkel már egy ideje beszélek és még szóbe sem kerültek a mesztelen képek cseréi vagy bármilyen szexuális dologra felhívás pedig mindekketn jól néznek ki és nem akarok nagy képű lenni, de én sem panaszkodhatok.


Ha elég emberrel beszélsz egy idő után majd találsz valakit, aki nem akar rögtön ágyba feküdni. :)


21/F

2018. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 -remete- ***** válasza:
100%
csak a planetrómeót tudom én is ajánlani. ahogy fentebb is írták kb minden 50. pasi normális. Sokkal max levelezésig jutom el. sokak még csak el sem olvassák a profilom. az arcképemig el sem jutnak pedig az is kint van.
2018. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En a planetromeon jottem ossze abaratommal. Mar lassan 2 es fel eve egyutt vagyunk.... sokat kell nezelodni, es batornak lenni.
2018. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!