Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Utcai szexuális bántalmazás....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcai szexuális bántalmazás. Ti mit tettek volna a helyemben? L/20

Figyelt kérdés

Ma sétáltam az utcán délelőtt kb 11kor. Jött velem szemben egy roma de viszonylag jólöltözött ferfi es ahogy elment mellettem szó szerint alámnyúlt teljes erejéből. Közben gusztustalan szavakat mondott. Teljesen lesokkolt...nagyon szégyellem magam és az eset után elsirtam magam annyira fusztrátan éreztem magam.... Nem voltam kihivó ruhában, okot sem adtam ilyesmire. Megalázónak érzem....


L/20


2019. szept. 15. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyelld magad.. nincs miért. Nem te tehetsz róla.
2019. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Így utólag már nem tudsz mit tenni, mint hogy túllépsz rajta. Esetleg feljelentés, de csak ha volt ott valamilyen utcai kamera, ami felvette.
2019. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Megfordultam volna, és olyan szépen beletérdeltem volna a tökébe hogy ottmarad. Velem is volt már ilyen, mikor kb 16 éves lehettem, igaz akkor nem roma pasi nyúlt alám. Annyira meglepődtem, hogy azt sem tudtam mi történik. Mikor felfogtam, ökölbe szorítottam a kezemet, és teljes erőmből belevágtam az arcába. Hallottam egy reccsenést, ahogy később kiderült eltört az orra, mert még feljelentést is tett a kis nyomorék.
2019. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is tortent ilyen. Konkretan ugy megijedtem hogy kopni nyelni nem tudtam. Az volt a szerencsém hogy a pasi inkabb egyből elfutott. Ne szégyelld magad, nem te tehetsz rola!!
2019. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem mertem rátámadni mert csak 160cm vagyok es 50 kg, a férfi meg kb 190-200cm magas volt...
2019. szept. 15. 17:21
 6/19 anonim ***** válasza:
Basszus, sajnalom. Azert lehet, hogy feljelentettem volna. Nekem is sokat beszolnak, eleg durvakat. Azt mar tudom kezelni, de ez eros. Probald meg tultenni magad, mast nem tudsz.
2019. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3%

Rasszista gyűlölet keltő kamu kérdés.

Ha egy nővel ilyen történik nem itt beszéli ki és főleg nem így hanem feljelentést tesz a rendőrségen

2019. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak: miert tennek feljelentest?! ahol elek a rendorok nem tesznek semmit hiaba van kamera!!
2019. szept. 15. 17:30
 9/19 anonim ***** válasza:

#8 mivel ez a törvényes eljárás, mást nem tehetsz jogilag.


Van más lehetőség is de azt le se lehet írni mert az is bűncselekmény.... ilyen a demokratikus törvény

2019. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Korabban is tortent ilyen eset, csak akkor lábbal rugtak a fenekembe, ami annyira fajt hogy elestem... ez a buszrol leszallva tortent es mogottem jott a tamado. Hivtam a helyszinen a rendorseget, nekem kellett rajuk varni kb 1,5 orat es annyit mondtak h hiaba van a kameran az arca es adok rola szemelyleirast attol a nevét nem fogják tudni.....ennyit érnek a rendőrök
2019. szept. 15. 17:35
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!