Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Utcai szexuális bántalmazás....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcai szexuális bántalmazás. Ti mit tettek volna a helyemben? L/20

Figyelt kérdés

Ma sétáltam az utcán délelőtt kb 11kor. Jött velem szemben egy roma de viszonylag jólöltözött ferfi es ahogy elment mellettem szó szerint alámnyúlt teljes erejéből. Közben gusztustalan szavakat mondott. Teljesen lesokkolt...nagyon szégyellem magam és az eset után elsirtam magam annyira fusztrátan éreztem magam.... Nem voltam kihivó ruhában, okot sem adtam ilyesmire. Megalázónak érzem....


L/20


2019. szept. 15. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Azt kerdezted, mit tettunk volna. Erre itt kotekszel...
2019. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

Én az egyik osztálytársamat 10.-ben kékre rugdostam, amiért megfogta a fenekem. Egy idegennek a fogát kiütném...


18/L

2019. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

# 12 vagyok


Elolvastam a hozzászólásod, így hozzátenném: 157 cm vagyok, 50-55 kg. Nem kell 180 centisnek lenned ahhoz, hogy megtudd magad védeni. Bár igaz, hogy nekem elég durva logikám van ezen a téren: akkor is ütök, ha nekem fáj, mert tudom, ha sikerült akkorát ütnöm, hogy nekem is fájjon, akkor biztos neki is fáj.

2019. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nálunk sem tesznek a rendőrök semmit ha a nő maga nem tesz feljelentést. Hibába látta, mondta ez meg az hogy mi volt. A volt barátnőmet is megerőszakolták, és nem cigány volt. Még sem tett feljelentést, mert nem mert. A rendőrök ismerik, és még sem tudnak ellene tenni semmit. Ilyen világot élünk sajnos.
2019. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha van kamera a környéken, jelentsd fel! Ha nincs, akkor is tehetsz bejelentést, lehet, hogy nem ez az első ilyen esete és korábban vagy később volt/lesz róla kép.

Amúgy meg ne rágodj rajta.Az ilyen ganék jól felmérik, hogy kivel csinálják ezt: látta rajtad, hogy nem fogsz nekiesni, inkább megijedsz vagy elszaladsz.

2019. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott lettem volna a kis cigó g*it úgy leszúrtam volna hogy az életbe nem sírnál többet! Nyugodj meg és ne gondolj az ilyen kiírtani való patkányra! És ha ilyenkor járkálsz az utcána (amit amúgy nem is értem miért kell, legalábbis ha este 11re gondoltál) vigyél magaddal valami paprika sprayt! Vigyázz magadra!
2019. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező ha kihívó ruhában vagy, az se jogosít fel senkit hogy hozzád nyúljon.
2019. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
8%
16-os vagyok, már meg ne sértsek senkit, de ha valaki bulizik meg kihívó ruhába van, az ne csodálkozzon ha ribi ként kezelik, mert akkor az szerintem jogos. Viszont szerencsére a kérdező nem volt kihívó ruhába és remélem nem is lesz olyan marha hogy ilyen haspólókba mászkál.
2019. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem volt kihívó ruhában, de ha abban van, az sem jogosít fel senkit a zaklatásra.

2. Én se mennék ilyesmivel rendőrségre. Elmondatják vele hatszor mi is történt, majd ezt fogja tenni vele az ügyész, nagy nyilvánosság előtt. Ha elég jó, még bele is kérdez, márpedig az átélt traumák után reális esély van rá, hogy akaratlanul is önellentmondásba keveredik, és még ő lesz a kis ribi, aki egyenesen provokálta szegény fickót, pedig ő volt a valóságban az, akit megtámadtak.


Kérdező, erről abszolút nem tehetsz. Nincs mit szégyelleni azon, hogy valaki ember helyett állatként, az ösztönei kiélésére megtalált. Te nő vagy, akivel szörnyű dolog történt, ő egy farok vezette ösztönlény. Borzasztóan sajnálom ami történt, de ismét mondom: nem a te hibád.

2019. szept. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!