Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megcsaltam a párom, megváltozo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, megváltozott hogy tovább?

Figyelt kérdés

Megcsaltam, sajnálom, elmondtam, elnézte.

Viszont már minden megváltozott, ami sejthető is volt, sőt nem is kértem hogy maradjon velem hisz ha neki ezek után már nem lenne bizalma felém akkor nincs ennek értelme,de igazából itt nem a bizalommal vannak gondok. Szóval nem féltékenyebb mint volt. Egyszerűen azt veszem észre rajta hogy megváltozott, már nem szeret úgy, vagy csak nem mutatja ki?! Eltűntek az életünkből ezek az apró aranyos dolgok amik voltak előtte.

Nyilván magamnak csináltam, nem is sajnáltatom magam, várható volt nem is kérek kioktatást, nekem ez így már nem jó. Beszéltem vele is, a szakítást még nem hoztam fel. Milyen lenne hogy ezek után még én dobom ki őt?

Vagy ezt kéne tennem? Látom már neki ez nem megy csak szerintem magának sem képes bevallani.



2019. szept. 17. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az őszinteség és az elhivatottság a lényeg ha ennek ellenére is szeretitek egymást.

Nyílván nem könnyű újra építeni a bizalmat de megéri megpróbálni akkor is ha szakítás a vége.

Meg az is tök fontos hogy éreztesd vele azt hogy ez nem ellene történt hanem hibáztál és már bánod is.

Tök emberi dolog ez de csak akkor tanulunk igazán ha ki is tudjuk javítani a hibáinkat :)

2019. szept. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hol írta hogy nő?

Én egyből férfira asszociáciáltam...

De amúgy jó nagy köcsög vagy kérdező, félre dugsz aztán zavar hogy nem vág hozzád egyből jó pofát. De hogy kiengeszteld vagy bizonyíts az felejtős mi? Ez a szánalom nem az hogy volt egy ferde estéd 🤬

2019. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A sok építő jellegű hozzászólás után:


- időt kéne neki adni, hogy kezdjen valamit a helyzettel,

- neked kell utánajárnod most és nem elvárni, hogy ő cukiskodjon,

- látnia kell, hogy megbántad ami történt

2019. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!