Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kell szex közben pukiznom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szex közben pukiznom?

Figyelt kérdés
oéyankor mindig rámjön és csakarra konventrálok, hogy nehogy kicsússzon.

2019. szept. 18. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
F vagy L vagy?
2019. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Barátnőm néha el is fingja magát, ha elég nagyot élvez. 😂

De én nem bántom ezért, legalább el tudja engedni magát.

Szerintem egy bizonyos ponton túl már nem annyira gáz. 3 éve vagyunk együtt. 🙂

2019. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ezzel baj, ez csak természetes,emberi dolog.
2019. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Emberi dolog, de nem túl nőies és nem is

is vicces fingadozni élvezéskor. Szerintem gáz három hónap után is, meg három év múlva is. Bocsi.

2019. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg az lenne a gáz, ha emiatt annyira rá stresszelne hogy nem tudna elélvezni. 🙂 Én szeretem így is.
2019. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez bizony "konventrácius csakarrus" típusú betegség. Egyet tehetsz, egy jól passzoló boros üveg dugójával megakadályozod, hogy kidzabaduljon a széles a palackból 😁.

Amúgy lazíts, nyugodtan fingjál, visszatartani nem egészséges.

2019. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha zavar, szex előtt menj wc-re és próbáld előtte kiengedni a "galambokat"...Vagy szedj puffadás elleni tablettát, mert az lehet talán a baj.Vagy esetleg nem elég erősek odalent az izmok.Mindenképp lehet rá megoldás.
2019. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bárkivel előfordulhat ilyen "baleset", elengeded magad, igen ott "lent" is, ami miatt könnyebben szárnyalnak a galambok.
2019. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy és hagyományos szexuális eggyüttlét esetén jön rád akkor lehetségesnek tartom hogy az izgalom teszi valamint az a kis nyomás ami a hüvelyfalon át a beleidre is kihat.


Amúgy volt olyan együttlétem ahol a lány eleresztett egyet. Hirtelen zavarba jött és elvörösödött de én nem bántam. Nevettem egyet és kész. Legalább tudtam hogy ellazult.

2019. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!