Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben miért érzem úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben miért érzem úgy, hogy pukiznom kell?

Figyelt kérdés

Amikor barátommal szexelünk vannak pillanatok amikor úgy érzem, hogy pukiznom kell. Az ilyen nagyon kellemetlen tud lenni, nem tudom mit csináljak, mert félek, hogy legközelebb véletlenül eleresztem a kis pukit.

Miért kell pukiznom? Lehet valamit tenni? Nagyon zavaró.



2017. máj. 25. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bélmozgás. Természetes. Ha sokat és sokszor benn tartasz, komoly bajod is lehet belőle. Én nem szórakoznék vele a helyedben.
2017. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideges vagy?
2017. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Szex közben nem kellene hogy ilyenen idegeskedj. tudom nehéz, mert en sem szeretem, de előfordul. Van hogy a huvelyembol jon ki furan a levegő ha nagyon gyors a tempo. Van ilyen es ezt el kell fogadni. :)
2017. máj. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nyomodik a beled plusz bélmozgás
2017. máj. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális izgalom beindítja bélperisztaltikát...figyeljétek meg, ha felizgultok, sokszor elkezdenek " morogni" a belek...ha meg véletlenül kiszabadul a szeled a palackból, röhögjetek rajta...emberi dolog!
2017. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
talán próbáljátok ezután hüvelybe, és ne seggbe
2017. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!