Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit gondoltok a lanyrol akkor mikor eloszor szexeltek es neki nem sikerul elmennie? (Mert ugye ez a noknek nem olyan egyszeru) Hogyan kene ilyenkor a lanynak viselkedni?

Figyelt kérdés

En lanykent ilyenkor rosszul erzem magam mert azthiszem h a fiu azt gondolja rolam h nem tudok szexelni es ezt gaznak tartja.


(Nekem rendszeres szexualis elerem van es soha nem sikerult meg szex kozben csak magamnak csikloval)



2019. nov. 24. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem hagynám annyiban. Lehet azután is folytatni, hogy a fiú elment. Ha máshogy nem, kézzel, szájjal.
2019. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az en tapasztalatom, hogy a pasi olyankor rosszul erzi magat. Mindig kerdezi, hogy nem volt eleg jo? Nem eleg nagy a farka? Nem elveztem? Stb..hiaba mondom hogy egyszeruen keptelen vagyok az orgazmusra szex kozben, nem hiszik el (a tobbseg).

22L

2019. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ahogy írod a lányoknak tovább tart, de erre is van megoldás. Emiatt ne érezd magad rosszul, meg amúgy is partner függő.
2019. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Elsonek:

4 ev alatt 2 fiuval volt rendszeresen nekem es nem hagytak annyiba probaltak ujjazni/nyalni de nem megy

2019. nov. 24. 16:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyomorultul érezzük magunkat mert úgy érezzük hogy arra is képtelenek vagyuk hofy eljuttassuk a lányt a csúcsra.

Az hogy hogyan kéne ilyenkor a lánynak viselkedni fogalmam sincs. Mindenkinél máshogy. Van olyan amit nem igazán szeretne megkapni mint pl a sajnálkozás vagy a lebaxás.

Azt tudnám mondani megoldásként hogy abban az adott pillanatban túl sokat bem lehet vele kezdeni. El kell kezdeni beszélbi róla, összecsiszolódni. Rá kell jönni hogy hogyan tudod elérni az orgazmust.

2019. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

Szex közben is saját magadnak okozod az orgazmust.

A partnered csak beindít és rávezet arra az érzésre, amit neked kell továbbvinned nagy erőlködés és koncentráció árán.

Ha nem vagy képes elélvezni, akkor egyszerűen nem elég erősek a medence izmaid, vagy szimplán nincs elég önkontrollod a tested felett.

2019. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Azt gondolom, ugyan annyi ideje volt,mint nekem! :D
2019. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Megérteném teljesen a helyzetét. Nem hibáztatnám érte. Én is ilyen kapcsolatban élek már évek óta. Nekem azért elég szar érzés, még ha tudom hogy nem tehetek róla akkor is.
2019. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Általában én vagyok az aki nem megy el. A lányok el szoktak. Már amikor nincs nyugalom a szexhez pl kocsiban. Ahogy nálam sem gáz úgy a lánynál se gáz. Bár ilyenkor mindig mocorog az ember fejében az hogy vajon velem el tudnál-e menni. Eddig minden lány elélvezett velem egyet kivéve de az régen volt, én tapasztalatlanabb voltam a csaj meg tök idiótán viselkedett így azt nem számolom.

Nagyon kíváncsi lennék rá hogy nálad mi a dolog nyitja. Ha érdekel tehetnénk egy próbát.

35F

2019. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt hogy talán majd legközelebb. Ha akkor sem, akkor megbeszéljük és ha úgy mint te elmondja akkor nem fogom magam hibáztatni. 40 f
2019. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!