Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit gondoltok a lanyrol akkor mikor eloszor szexeltek es neki nem sikerul elmennie? (Mert ugye ez a noknek nem olyan egyszeru) Hogyan kene ilyenkor a lanynak viselkedni?

Figyelt kérdés

En lanykent ilyenkor rosszul erzem magam mert azthiszem h a fiu azt gondolja rolam h nem tudok szexelni es ezt gaznak tartja.


(Nekem rendszeres szexualis elerem van es soha nem sikerult meg szex kozben csak magamnak csikloval)



2019. nov. 24. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ALAP :

1. Egy kapcsolatban mindent meg lehet beszélni, csak a szeretkezést nem.

Vagy el kellene mondani, hogy csak jobbról balra mozogva tudok elélvezni és ezt igy "megrendelem" nálad kedves partnerem ?

Hagyjuk már.


2. Akik nem illenek össze szexuálisan, soha nem fognak boldogan élni tudni, mint párkapcsolat vagy bármi.


3. Nincs ilyenkor baj se a lánnyal, se a fiúval. (bár általában a srác a krumpli ilyen esetben), egysezrűen nem illetek össze. Tudomásul kell venni, nem lesz mindenkivel egyformán jó senkinek.


4. Az önhibáztatás a legrosszabb ilyenkor. Egyáltalán a hibást keresni és ezen agyalni nem szabad, majd jön az x-edik partner az életben, akivel észre sem veszed majd és akkorát élvezel, mint a ház. Az hogy ezzel az emberrel egyébként miylen lehet majd a hétköznap élet, az már más kérdés.

2019. nov. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

5. Téves abban hitetni magunkat, hogy emberileg imádjuk egymást, és a szex majd hozzájön, mint valami extra jó. Soha nem lesz jó, ha alapból nem úgy ér hozzád a srác, hogy beleborzongasz és mész felfelé megállás nélkül.

Hülye az a pasi, aki kicsit is azt vallja, hogy :

- én megteszek mindent, hogy jó legyen a lánynak, ő tehet róla, ha ezektől nem lesz jó neki, merthogy eddig minden lánynak jó volt amit csináltam vele, csak neked nem, akkor te vagy a nem jó :-).


Én pl. soha de soha nem nyugodtam addig le, amig el nem élveztettem az épp aktuális barátnőmet. Eddig a mx idő ami ehhez kellett 1 óra és 40 perc volt. De igy is imádtam az egész kényeztetés-élvezkedést és önzetlenül szeretetből tettem. Persze nem állt ennyi ideig egyfolytában a farkam ez egyértelmű, de amikor állnia kellett a lány megoldotta magától magának, hogy álljon és kész.

-

2019. nov. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
én ha már mosollyal az arcomon zárom és látom, hogy a lány is élvezte és egyszerűen élvezzük egymás közelségét, az nekem már bőven elég. Az orgazmusra fektetett nyomás bőven elég később, nem kell elkapkodni
2019. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem nem fog ez soha sikerulni, meg csak az erzes kozeleben sem voltam.
2019. nov. 25. 13:25
 15/16 anonim ***** válasza:
Én megbeszéltem a párommal, hogy hiába sodródok néha a határához, akkor se tudok elmenni, de nagyon élvezem. Mi oldalról szoktuk, hogy akkor előre tud nyúlni és izgatni. Úgy mentem már el a farkára. Vagy előtte/utána szokott kinyalni.
2020. jan. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Úgy utálom ezt irni, de örökbohém Vénróka létemre, mondom amik a legjobbak, és mindeninél bejött és működött :

1. A hogyant nem lehet és nem is kell megbeszélni, mert akkor pszichésen a legközelebbi együttlétkor jön a gondolat, hogy : őőőő, hogyan is beszéltük meg ? jaaa, iiigy, akkor gyerünk és orgazmus lesz. Ez igy soha nem lesz jóó.

2. A pasiban legyen annyi fantázia, hogy kisérletezget, felfedezi magának a kedvesének minden rezdülését, ne a sajét farkával legyen elfoglalva és az elélvezésével.

3. A lányok zöme azért zereti hátulról, mert akkor nem látszik az arca, az esetleges unottsága, vagy küzdése. Bocs, de ez igy van.

4. A hátulról póz ellentmond az anatómiailag elképzelhető hüvelyi orgazmusnak. Miért ? Mert a farok felfelé áll kicsit, a lány hasa-lágyéka pedig vizszintesen, vagy lejjebb. És hol van a Gpontja minden !!! nőnek ? belől a vénuszcsont mögött belül felül. Ebben a hátulról pózban pedig semmi esélye a faroknak ezt a pontot "szurkálva" masszirozni, mert nem abba az irányba halad be a farok a hüvelybe. A legjobb póz ahhoz, hogy normélis farok ki-be mozgásnál egyértelmúen a vénuszcsont feletti hüvelyfalat stimulálja egyfolytában a farok, különösebbb odafigyelés nélkül az a lány hasonfekve, összezárt lábakkal és a pasi terpeszben térdelve dugja. Ilyenkor a farka egyértelműen ott massziroz és csuszkál, ahol a Gpont van. Na és ettől lehet elélvezni a lánynak.


Persze ez igy ünmagában édes kevés, az előzmények minősége is ugyanilyen fontos.


Sorry ha hosszú voltam, de csk igy sikerült kiveséznem.

2020. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!