Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kezdőnek milyen prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőnek milyen prosztata masszírozót ajánlotok?

Figyelt kérdés
soha semmi nem volt még bennem. mit érdemes ezekről tudni? hogy álljak neki? konkrét termék amit ajánlanátok? (10-15e FT ig)

2019. dec. 11. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
először a saját ujajddal érdemes kezdeni, hogy megtudd bejön-e egyáltalán. Nem bonyi, fölakpsz egy gumikesztyűt besikosítózod, aztán benyomsz magadank 2 ujjat és úgy teszel mindha a heréidet szeretnéd elérni a végbél faladon keresztül.
2019. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy ló családszaporító szervét.
2019. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt nem értem ha irritál egy kérdés akkor miért válaszolsz rá? nyilván frusztrál téged az ha valaki ilyenről beszél de akkor miért nem mész más kérdés alá mr #2 ?
2019. dec. 11. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Mert rohadt undorító amire készúlsz.
2019. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-es teljesen jól leírta, figyelj a higiéniára, síkosításra, fokozatosságra. Felesleges addig bármit is venned amíg nem tudod, hogy egyáltalán bejön-e neked.

Egyébként bemész egy shopba és ott szétnézel mit van és mi az ami tetszene. Elsőre egy közepes vastagságú, nem vibráló, "gumós", teljesen sík felületű játékszert vegyél (ez még 10 ezer sem lesz).

2019. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Olcsón meg Ali expressról lehet szerezni játékokat, bár analáis játékszert lehet nem vennék onnan, de egyéb dolgokat, pl. chastity cage, balls stretcher, meg mindenféle egyszerűbb segédeszközöket tök olcsón lehet ott találni.


2# Az is megfelel arra főleg ha flared, menj föl baddragon.com-ra és lehet válogatni, igaz azt kezdőknek nem ajánlanám, nomeg drága is ;P

2019. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez kezdőknek egy elég jó választás, szeretni fogod! :) Nekem nagyon bejött! :)


[link]

2019. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy jöttem erre az egészre rá,hogy tusoláskor a fenekem mosta. És jó meleg volt a víz, odanxomtam a popómhoz és éreztem,hogy bizony be is ment. Utána direkt próbáltam mennyit birok. Gyors wc után megint töltöttem egy adagot,eszembejutott az urológus és megpróbáltam 1ujjam bedugni miközben gugolva finoman engedtem a vizet. Rettenetesen könnyen bement. Mivel ez nagyon jó volt vettem egy nagyon dgyszerü prosztata izgatót. Csupa müanyag ,de rezgős, a szára nagyon vékony így egész jó használni. Ezt kb 3x próbáltam utána feledésbe merült.

Volt nagyon nyitott barátnőm aki oral közben gumikesztyűt húzott. És kérdés nélkül bedugott 1 majd 2 ujat. Borzalmasan szégyeltem,de ekkorát sosem élveztem még. Egy ápolónő barátom azt mondta,hogy kívülről is elérhető,de félig sem olyan mint az egyirányu utcán keresztül. Azóta rendszeres elem a szexualitásban a prosztata masszázs mióta tudom mi ez🙂

Javaslom mond el a párodnak,ha picit is nyitott. Mondjuk egy doktoros szerepjáték kiváló lenne hozzá

2019. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ujj
2020. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#6 nincs semmi baj az AliExpressről rendelt cucokkal. Mi évek óta onnan rendelünk dildó, vibrátor, tojás amit csak el tudsz képzelni és amire csak kíváncsiak vagyunk. Megsúgom a termékek többsége teljesen ugyanaz amit itthon túlárazva megkapsz a boltok polcain,vagy webshopban. Csak azt van,vagy be van csomagolva és van egy Magyar leírás rajta. Csak ami kint 2000 az itthon 5-6-7000 + futár. Semmi bajod nem lesz tőlük hidd el.
2022. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!