Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kezdőnek milyen prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőnek milyen prosztata masszírozót ajánlotok?

Figyelt kérdés
soha semmi nem volt még bennem. mit érdemes ezekről tudni? hogy álljak neki? konkrét termék amit ajánlanátok? (10-15e FT ig)

2019. dec. 11. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De amúgy kíváncsi lennék én is ilyen termékre. Sajnos én több méretű, alakú, anyagú, hosszú, vastagságú dolgot kipróbáltam, már szinte mindet,mindene pózban de soha nem sikerült a prosztata orgazmus. Csak hát a pénisszel játszottam. Rásegítés nélkül soha nem sikerül sajnos. Már szinte nem tudok mit venni. Élvezem de orgazmus soha nem jön. Én már azon vagyok ,hogy mint nők esetében maga az orgazmusra nem vagyok sajnos képes analisan.
2022. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!