Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy rohogtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy rohogtetek szex kozben?

Figyelt kérdés
Min nevettetek, milyen helyzet lehet vicces?

2020. jan. 17. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak kínomban magamban 'nem hiszem el, hogy már megint' típusú nevetés volt.
2020. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Előfordul néha. Nagyon lazán kezeljük a szexet időnként, és inkább pajkos játszadozásnak tűnhet, ilyenkor meg előfordul, hogy nevetünk, bakizunk stb.
2020. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Barátom ki volt kötözve, én domináltam.


Aztán egyszer - lentről indulva, végignyalva a hasán, picit beleharapva a mellbimbójába - odahajoltam a füléhez, és belesúgtam...


...tökéletesen utánozva Spongyabob angol hangját...


"Can you feel it, Mr Crabs?"



Egyszer meg végig szenvedélyesen nyögdécseltük, hogy "honk!" (Untitled Goose Game)


Dilisek vagyunk :D

2020. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze

Van ez Déja Vú érzés hogy már megint itt

2020. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Kutyában csináltuk, és egyszer csak hatalmas puki hangokat kezdett el kiadni a puncim. Mindketten röhögtünk, pedig szegény már az elélvezés határán volt, de annyira sírtunk a nevetéstől hogy nem sikerült elélveznie :D
2020. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vannak néha vicces helyzetek

20F

2020. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Hátulról dugtunk nagy elánnal az ágyra támaszkodva, az ágy mellett volt a porszívó, amire az egyik kezemmel rátámaszkodtam, véletlenül pont a bekapcsoló gombra, s elindult. Jót nevettünk mindketten, tartanunk is kellett egy kis szünetet. :)
2020. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Igen, mert éppen kutyában toltuk nagyban, aztán az egyik lökés annyira erős volt hogy bevertem a fejemet a falba 😂😂😂


23L

2020. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Mindig röhögök, mert sajnos röhögve élvezős típus vagyok :D
2020. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
81%
Minden egyes alkalommal 😂
2020. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!