Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy rohogtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy rohogtetek szex kozben?

Figyelt kérdés
Min nevettetek, milyen helyzet lehet vicces?

2020. jan. 17. 19:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is valaminek a lefejelese volt vicces, de az olyan jo volt. Rohogni es ugy maradni sokaig.

Volt, hogy a macska a teveszekreny tetejerol raugrott ember hatara, az is eszmeletlenul nagy rohoges volt.

Amikor viszont egy tulmeretezett ex nagyon nyomta be a levegot kutyapozban, es o komoly maradt, en azoktol a tolem kulon eletet elo hangoktol hiszterias neveto es siro gorcsot kaptam. Tizenot ev utan volt kutyapoz azota. Alsokozep merettel mindenfele kinos hang nelkul...

Jo nevetni az agyban. Ha van ido a folytatasra.

2020. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nevettünk mikor véletlenül összefejeltünk közben 😂
2020. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt már fejelés, kutyapózban punci puki elég sok.:D Meg egyser eldőltünk mindketten mert annyira smároltunk.xD Aztán olyan is vt hogy a fürdővízbe élvezett és azt locsolta az arcomra aztán én is neki.:'D
2020. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott, amit előtte mondott párom:D

Gyorsan túltettük magunk rajta, és ment tovább.

2020. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Előtte sokat nevettünk, és közben láttam a párom arcán, hogy alig bírja visszatartani a röhögést, amitől elkezdtem én is, és így tovább. Hát abba hagytuk, majd aztán később újra csináltuk:D
2021. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha épp bénázunk egy pózváltásnál, vagy csak úgy általánosságban. Összenevetünk, aztán folytatjuk ugyanonnan.
2021. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy buliban kimentünk a parkba egy gyors szopásra, szoptam a barátom, és Ő a végén csak úgy tud elélvezni, hogy elkezdi dugni keményen a számat közben a vállam fogja én tartom a fejem, egyszer csak egy egy részeg a közelben jó hangosan "hogy baszom a kis szádat", erre úgy elkezdtem röhögni, hogy abba kellett hagynunk a szopást, és csak saját kezével tudta a számba verni.

33L

2021. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt az egyik exemmel... munkahelyi mosdón felültettem a mosdó szélére, aztán téma közben a mosdó elkezdett lekornyadni...
2021. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!