Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 25 éves leszek, és még szűz -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves leszek, és még szűz - esetleg aszexuális?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatokban nagyon béna vagyok, az önelfogadással vannak gondjaim, emiatt nem is merek közelebb kerülni senkihez - szexelni sem szexeltem még. Lehet hogy aszexuális vagyok? Maszturbálni szoktam, de sosem vonzott hogy közelebb kerüljek valakihez a csókolózáson túl. Ehhez egy tartós kapcsolat is kellene tudom lehet hogy az a baj. Van-e remény ennyi idősen találni valaki normálisat?

Nem vagyok rossz nő, csak párkapcsolatok terén félénk, és a szűzesség plusz gátlás. Ötletek?



2020. febr. 3. 01:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg örökszűz maradsz. Túlkomplikáltad az egészet, ezért félrecsúszott a szexuális érésed.


Most már nehéz visszafordítani ezt a folyamatot. Valószínűleg pszichológus/pszichiáter tudja csak.


Soha nem tudtad milyen egy kapcsolat igazán, és emiatt csak tévképzeteid és irreális elvárásaid vannak az egészről. Emelett az látszik, hogy ultraválogatós vagy, emiatt találkozol csak divatmajom kö...csögökkel, akik természetesen meg akarnak húzni már az elején.


Próbálkozz értelmiségiekkel, talán a szellem és az intellektus fontosabb lenne számodra.

2020. febr. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonymousreview60 ***** válasza:
19%

Intelligensek: A MENSA HuharIQ-nak van egy rapidrandikra szakosodott "TetSIG" (ejtsd: tetszig) nevű rapidrandi csoportja.

Pszichológushoz menj el mielőbb! Ne pazarold az idődet!

Az meg hogy meg akarnak dugni a második alkalommal, miért baj? Mikor akarjon dugni, ha majd 50 éves lesz? Miért foglalkozzon veled 2 hónapot randik során, ha a szex borzalmas?

2020. febr. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 1Léna ***** válasza:
27%

Te így vagy töketes.

Semmi jóról nem maradtál le, viszont kevesebb csalódásod volt.

Nem attól leszel boldog, ha már büszkélkedhetsz x számú szex kapcsolattal. Mert egy idő után csak annyit fog jelenteni, mint pl. egy fagyi a cukrászdából, pedig a szex az a szerelem beteljesedése, nem pedig egy testi vágy kielégitése, mint amivel sokan beérik.

Figyelmet érdemel a személyed. Különleges, egyedi vagy. Várd meg azt a személyt aki Téged saját magadért szeret, úgy ahogy vagy. Ezzel tudod az életed folyását jó irányban tartani. Persze ehhez erő kell, mert akik nem merték ezt az utat választani, azok megpróbálnak erről az útról letéríteni.

Fogadd el önmagad, kapaszkodj, belső értékeidre, tudj ezekkel megelégedni, vagy fejleszd a fejleszthetőket, járj örömben, és ez vonzóvá tesz. Halgass a szívedre, drukkolok Neked.

2020. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonymousreview60 ***** válasza:
26%

#13: Ez rózsaszín mese, ami nem veet jóra. A várakozás eddig sem volt jó módszer. Mitől lenne jó most? Rendben, hogy olyant keressen, aki önmagáért szereti. De mennyire önmagáért? 100%? 95%? 80%? Ezért cserébe mit tud, akar ő adni? Lehet, hogy ő most úgy gondolja, eleget, mindent. De aztán a valóságban ez másképpen néz ki.

Ehhez önismeret kell, ahhoz emberekkel kapcsolat.

Kérdező: Tipli el terápiára! Onnan meg az emberek közé.

2020. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja ez a Paulo Koelho féle natív fasság 😃 ezt valami önismereti kurzuson mossák az agyakba?
2020. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a dolog.


Ha érdekel a szexelés, akkor ez, amit leírtál, egy probléma és valahogy meg kellene oldani. Ha magas libidójú aszexuális vagy, és igényelnéd a szexet, de nem vonzódsz senkihez, az elég rossz tud lenni. Nekem magas a libidóm, de annyiból szerencsém van, hogy partnerrel való szexre egyáltalán nem vágyom, teljesen elég nekem, ha önkielégítek.


Ha viszont nem érdekel a szex és simán elvagy nélküle, akkor tegyél magasból azoknak a véleményére, akik szerint ez nem normális dolog! Akik ezt mondják, azok magukból indulnak ki, és nem fogják fel, hogy nem mindenki ugyanolyan, mint ők.


És azt is fontos megjegyezni, hogy a csókolózás nem feltétlenül szexuális tevékenység, azok is simán kívánhatják, akik nem vonzódnak egymáshoz szexuálisan. És persze egyetlen párkapcsolatban sem kötelező a szex. Ha olyan párod van, aki nem igényli, és te sem igényled, és nektek így pont megfelel, akkor senkinek semmi joga számon kérni rajtatok, hogy miért nem szexeltek.

2020. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy aszexuális, csak még nem találkoztál a nagy Ő-vel. Sok nőnek nagyon fontos az érzelmi háttér megléte. Nem az aktust kívánja, hanem Ő-t.
2020. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!