Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk hogyan szerezzek meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogyan szerezzek meg egy szűz fiút?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam hogy ennyire éhes leszek valakire de most egyszerűen még ha rá gondolok attól is nedvesedik a bugyim

18)l


2020. febr. 11. 23:01
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
59%

Ilyenkor?

Szerintem várj holnapig és irány a suli.


Jó éjt.

2020. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanugy mint egy nem szűz fiút. 18 évesen csak nem okoz olyan nagy problémát. Ha sikerül es suexre kerül a sor ne felejtsd el hogy tapasztalatlan,legyél türelmes,"tanítgasd",mondd neki hogy épp mit csinál jól és mit nem,idővel belejön majd. Sok sikert:)
2020. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Hirdeted magad.
2020. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez hogy lenne hirdetés te agyhalott? Már semmit sem lehet kérdezni ebben a kategóriában,csak azt hogy kinek mekkora a farka??
2020. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Te nagyon h**** állat gyök** f**z a tuskó agyad tanulj meg értelmezni!!!! Te agyhalott kisp*cs! Azt válaszoltam, hogy hirdesse magát és akkor talál. Na most olvasd újra okoska..
2020. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön elhordani minden szarnak mert félreértettem a válaszodat,bocsi...

Amúgy te sem tudsz értelmezni,a kérdező EGY konkrét fiút akar,nem csak szimplán egy szűz srácot. Egyebkent ha csak egy random szűz fiút keresne,akkor sem a legjobb ötlet hirdetnie magát:)

2020. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A "gólyák" között a középsulidban száz,hogy az összes az😉
2020. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!