Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan átlagos vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan átlagos vagy sportos férfi aki szereti a kövér nőket?

Figyelt kérdés

163 cm és 97 kg vagyok.

Ez van akinek tetszik?



2020. febr. 18. 16:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
59%

Ha van pár plusz kiló azzal nincs bajom,jól oszlik el,de ha valaki ennyire kórosan elhízott,és nem is tesz ellene az már taszító.

Ha valakin ennyi plusz súly van,az ne akarjon már sportos férfit!(Ráadásul általában oont az ilyen nők tartják még az átlagos pasikat is rondának.)

Vagy kezdj el lefogyni,vagy elégedj meg egy szintén elhízott pasival,mert átlagost vagy sportost nem igazán fogsz találni

(Lehet mondani hogy a belső számít,de az nem elég...Igen,sokat számít,de ha egyszerűrem nincs szexuális vonzalom,akkor lehetsz akarmilyen kedves,aranyos,a belső nem elég.)

2020. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
69%

"Pont sportos pasinak miért kéne elhízott nő?"


Mert talán neki az tetszik. A szexualitását senki sem logika alapján választja meg magának. Az meg hogy te azért lennél 23%, mert hogy a "tényekre hagyatkozol" az tök jó vicc volt.

2020. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%
Ő azért 23%-os,mert minden egyes farokméretes kérdés alá odaírja asaját méretét meg valami sablon dumát,szerintem azt hiszi így majd izinlenek a privátok a felizgult lányoktól,vagy en nem tudom...Ugy is ismerik őt,mint "A puncikkal suttogó"😂 Szerintem hónap végére 0%-os lesz:D
2020. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

*özönlenek

Nem tudok írni,bocsánat...

2020. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%
Volt egy szexpartnerem pár éve, nagyjából ilesmi adatokkal.
2020. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
61%

Ha arányosan oszlik el rajta, homokóra alkatú, akkor tetszik.

36F

2020. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó ugye tudod hogy a 97 kg 163 centin sehogy nem lehet homokóra alkat? Arányosan sem igazán tud eloszlani...

A véleményem többi részét meg már leírtam a 11. válaszban.

2020. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ne a 23%-al ami már 24, legyetek elfoglalva hanem a témával amire egy átlag normális férfi véleményét írná, de persze lehet bohóckodni meg az igénytelen nőkkel beérni, én maradnék az igényeseknél..
2020. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Várjál már 23%.

Miért vagy abban biztos hogy mindenki igy vélekedik mint te?

Miért kell mindjárt igenytelennek tartani azt aki kövér?

Láttam én már sportos okadek szagú férfit.

2020. febr. 19. 10:26
 20/30 anonim ***** válasza:
92%

Engem ugyan nem érdekel, hogy hány százalékon vagy. Arra tettem megjegyzést, hogy azt állítod te azért vagy lepontozva mert hogy valamilyen meg nem értett igazmondó próféta vagy.


Most megint írtál egy kommentet, ami kicsit elemezve tök értelmetlen.


"átlag normális férfi véleményét írná"

A véleményed logikátlan és nem áll kritikán felül, ez nem bohóckodás. Azt írtad hogy miért kéne sportos férfinak kövér nő, mintha a szexualitását bárki logika szerint választaná. Ez nem így van.


"de persze lehet bohóckodni meg az igénytelen nőkkel beérni, én maradnék az igényeseknél.."

A kérdés az volt, hogy kinek tetszenek a kövér nők és néhányan írták is, hogy nekik tetszik. Szó sincs beérésről, hacsak nem vagy képtelen felfogni hogy valakinek nem kizárólag a vékony nők tetszenek. Az meg hogy te maradsz az "igényeseknél" senkit nem érdekel, mert köze nincs a kérdéshez. De persze te tényekre alapozol és a gonosz gyik-esek meg lepontoznak :(

2020. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!