Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan átlagos vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan átlagos vagy sportos férfi aki szereti a kövér nőket?

Figyelt kérdés

163 cm és 97 kg vagyok.

Ez van akinek tetszik?



2020. febr. 18. 16:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%
Biztosan van olyan sportos vagy átlagos férfi akinek ez tetszik,de nimcsenek túl sokan,szóval szerintem vagy próbálj lefogyni,vagy ne akarj átlagos férfit magadnak,mert elég kicsi az esélye hogy találsz. Így a nagy várakozásban csak meghtálsz minden pasit,merthogy"senkinek sem kellesz". Biztos van aki sportos és te is bejössz neki,de elég kicsi rá az esély hogy egyáltalán találkoztok...
2020. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Szia!


Szívesen beszélgetnék, ismerkednék egy bensőségesebb, tartós szexkapcsolat céljából, ha van kedved. :)

Értem én hogy beszélgetni ismerkedni akarsz de legalább irj önállóan ne control c control v aztán minden hova bemásolod a sablont.

3 szor 3 témában elküldted ezt.

2020. febr. 19. 13:29
 23/30 anonim ***** válasza:
89%

Ha szép/aranyos arccal párosul, akkor engem kifejezetten vonz.

26/F

2020. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%

A fene egye meg 20-as.

Most mit tegyek..?


Tudod mit? Kitartok a véleményem mellett és élek edzetten szintén formás nők társaságában akik nem igénytelenek a tarükre és jól érzem magam így.

És leszharom ki mikor pontoz le csak példáloztam az én %-al...

2020. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
45%
Olvastam valahol ,és én is ezt vallom ,sőt mottónak is jó :"Az első osztály mindig párnázott "
2020. febr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
De csak rövid ideig töltjük ott az időnket...
2020. febr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
81%
Sportos vagyok, a párom viszont 155 cm és 95 kg, de nagyon szeretem így is!
2020. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Na itt van az utolsó nagyon jó példa, és biztos vagyok benne hogy a párja ad magára és nem igénytelen attól hogy kövér.
2020. febr. 21. 11:02
 29/30 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Lehet valamit félreértesz.

Én direkt azért írtam, hogy a testére igénytelen valaki, hogy ne keverjük össze azzal az igénytelenséggel ami szaggal és látható jelekkel jár.

Ez a fajta testi igénytelenség az az mikor látja az illető hogy gond van a testével, de nem tesz érte semmit!

És azzal sem foglalkozik, hogy a túlsúly szövődményes betegségeket is okoz amit meglehett volna előzni.

2020. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#27 vagyok. Próbál ellene tenni, sajnos ismét a pajzsmirigy nem megfelelő működése okozta a súlygyarapodást. Sajnos ez egy örök harc, az adagot időközönként növelni kell, ahhoz, hogy ismét visszatérjen minden a normál helyzetbe.
2020. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!