Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tenyleg vannak nök akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannnikaa99 kérdése:

Tenyleg vannak nök akik nem szopják le a partnerüket? Miert?

Figyelt kérdés
2020. márc. 25. 09:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pedig jó adni...
2020. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én régebben csináltam a páromnak, viszonzás nélkül. Mikor kértem, hogy legyen olyan, mikor ő kényeztet engem, akkor ment a hiszti. Az óta nem csinálom neki. Utánna változtatott a hozzá állásán, és nyal, de nekem nagyon el vette a kedvem a szopástól.
2020. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen vannak, több ilyen esettel is találkoztam. Nagy részük komplexusokkal küzd, illetve "büdös, de hát ott pisilsz" stb. és hasonló kifogásokra hivatkozik.

Találkoztam olyan esettel ahol a felség nem sz...pott - a férj prostikhoz kezdett járni (más gond is volt). Olyan esettel is ahol a pasi igényelte a nő nem tette, szakítás lett a vége (nem a sz..pás hiánya miatt, hanem mert másban sem passzoltak össze az ágyban). S kevés olyan esettel ahol a pasi elfogadta - mert a szex többi része viszont teljesen rendben volt.

Az hogy az esetedben mi lesz a kifutása a dolognak nem tudni - a partneredtől függ. Kényszerből viszont ne csináld, csak azért ha adni akarsz és vetkőzd le a gyerekkori komplexusaidat.

2020. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha szerelmes vagy igazán akkor kívánod a párod. Folyamatosan. És mindent megadsz a párodnak és ez a fokozódás adja a csodát! Az előjáték fontos része, ugyanúgy mint a kéz...

Ha nem kapja be nem is szerelmes!

2020. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!