Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, ti elolvasnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, ti elolvasnátok egy olyan könyvet, ami egy férfi szexuális életét és vágyait mutatja be?

Figyelt kérdés

A saját szemszögéből írna arról, hogy miként költötte el néhány év alatt a több százmilliós családi örökséget a szexuális vágyainak kielégítésére.

Visszatekint a fiatalkorára és arra, hogy mindig is szerette a változatosságot, illetve a szép nőket, de eddig csak kapcsolatai és néhány alkalmi kalandja volt. Az örökségből vett egy birtokot személyzettel, és nőket csábított maga mellé, hogy az egész élete másról se szóljon csak a szexről, amiért persze "a fényűző életmódjával fizet".

A pénz gyorsan elfolyt, hiszen a birtok fenntartása, az utazgatások és a nők életének/igényeinek finanszírozása sokba került. Cserébe viszont kiélte magát, megvalósította a vágyait, aztán elszegényedett és visszatért a régi életéhez. Közben pedig egy egész komoly személyiségformálódáson ment keresztül.

A könyv telis-teli lenne a saját gondolataival, írna a világról alkotott véleményéről, arról, hogy szerinte mennyire rosszul működik a világ, ha valaki elszáll a pénzétől, stb.


Mit gondoltok, tragikusan rossz az elképzelés, vagy lehetne izgalmas is?



2020. márc. 28. 13:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, de ne ez döntse el, hogy megírod-e.
2020. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne. Főleg hogy úgy indítottad, mennyi lóvét szórt el rá . Kösz, de kihagynám.
2020. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy világos legyen: nem az erotikus részével van dolgom, az alap ellenszenves számomra.
2020. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*gondom
2020. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
El igen. Kiváncsi lennék rá.
2020. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
Ne vedd rossz néven, de ez csak fantáziakiélés, nem igazán történet. A főszereplő ellenszenves, az egész azt az érzetet kelti bennem hogy olyan pasas írta akinek se nő, se pénz nem jutott. Magyarán: Ostobának tűnik a főszereplő, aki a farka után ment holott józan ésszel elérhette volna hogy Megmaradjon a jólét, és szex is legyen dögivel, és talán érhetne többet annál hogy csak a pénzéért kelljen valakinek-vagy ha azért kell, akkor ne legyen már palimadár hogy hagyja kifosztani magát.... Persze ezt már nehezebb lenne megírni, dugást-dugás hátán meg a tizenkét-tizennégy éves korosztály is dögivel alkot a wattpadon. Csináld meg úgy hogy nem egy agyatlan kúrógép a főszereplő, hanem anélkül éli ki a vágyait hogy szó szerint elbaszná a jó körülményeit. Akkor érdekelne. Ne csak egy lúzer legyen aki a farka után megy, majd ha elfogyott a lóvé akkor mehet droidnak egy gyárba. Jó lenne leszakadni arról a sztereotípiáról hogy csak a csórók mehetnek át jellemfejlődésen.
2020. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16!

Nem veszem zokon, de átsiklottál egy lényeges ponton:

"Visszatekint a fiatalkorára és arra, hogy mindig is szerette a változatosságot, illetve a szép nőket, de eddig csak kapcsolatai és néhány alkalmi kalandja volt."


Ezek alapján, nem tudom miért és hogyan kelti azt a benyomást, mint akinek nem jutott nő.


Bár nem írtam, de itt nem tucatszex a lényeg, nincs tucatszex. Luxus prostituáltakat tart el, a pedáns "minőség" érdekében, ennek pedig nem havi 1 millióban mérhető ára van. :D (minimum nyolc nőről van szó, nyolc eltérő személyiség..)

A férfit nem érdekli a pénz, nincs szüksége luxusra, nem akar nagy lábon élni, neki ez egy "szükséges rossz" ahhoz, hogy maga mellett tudja ezeket a nőket. Ezért is nem törekszik arra, hogy gyarapítsa, vagy megtartsa a vagyont, úgy fogja fel ezeket az éveket, mint a gyerekkorában sokat nélkülözött apjától kapott első igazi nagy ajándékot: 3 év gátlástalan nyaralást.

Szóval, ne értsd félre, nem a tizenötezres rosszlányokból fog megdugni minden nap hármat.. :)


Egyébként, szerintem nincs ilyen sztereotípia, hogy csak a csóró mehet át jellemfejlődésen.. de ez egy másik vita.

Az "elszegényedettet" pedig úgy értettem, hogy a gazdagok mércéjével nézve szegényedett el.

Valójában, a jellemfejlődés rész, azt is jelentené esetében, hogy rádöbben mennyire képesek a valóságtól eltávolodni az emberek, ha sok pénzük lesz, és megüti a felismerés, hogy észre sem veszi, de a pénz miatt egy rövid időre pont olyanná vált, mint az apja, akit soha semmi személyes nem érdekelt, világ életében csak a pénz hajtotta és az ő kapcsolatuk ezért volt rossz.


Lehet túl sokat is leírtam belőle, na mindegy :D

2020. márc. 28. 17:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem siklottam át semmin. Te elmondtad minek szánod, én elmondtam mit látok benne, és mi lenne ami miatt szívesen olvasnám-ha nem így csinálnád meg.
2020. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!