Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Beleszerettem a terapeutámba....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a terapeutámba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 évesen kezdtem el terápiára járni, és a terapeutám egy 33 éves nő volt. Elég hamar elkezdtem érezni hogy nem tudok rá egyszerű szakemberként tekinteni, sokkal többet érzek iránta. Ez lelkileg nagyon megterhelő volt, szörnyen szégyelltem magam előtte és tudtam hogy ez egy szürreális érzés. Ráadásul velem azonos nemű. Azóta másfél év telt el, már nem is járok hozzá, és még mindig nem tudok túllépni rajta, közben neki férje van és gyereke, és semmi közöm hozzá. Ilyenkor mit lehet csinálni? Tudtok valami ötletet mondani, utat mutatni, hogyan lépjek túl rajta?

19L



#szerelem #terapeuta #terápia #áttételes szerelem
2020. márc. 30. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Mondd el neki. Ilyen esetben a protokoll szerint át kell adnia a kezelésed egy másik kollégának.
2020. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jár már hozzá

Miért szerettél bele? Amiért törődött veled?

2020. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mert úgy állt hozzám ahogy senki más. Nyilván ez munkájából adódott, nem feltétlenül a személyiségéből, de nagyon új volt számomra, hogy valakivel úgy beszélhetek az érzéseimről, hogy nem ítélkezik, bármit mondhatok neki.
2020. márc. 30. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel még is magyaráztad miért szerettél bele,

Te is tudod ezek nem valódi érzelmek

Neki a hivatása hogy Végig hallgasson és el fogadó legyen veled szemben.

Barátkoznod kellene emberekkel és a bizalmadba fogadni őket, igen lesz aki elárul és fálydalmat okoz, lesz aki elfogad és úgy szeret ahogy vagy,ebből lesz nagyon kevés.

A disney filmeket meg felejtsd el.

Onnan tudod hogy élsz, mert fály.

2020. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Cseréld le egy terepautóra.
2020. márc. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fáj


amúgy jót ír!

2020. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!