Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha beleszerettem a terapeutámba?

Figyelt kérdés

Igen, lehet h szégyen vagy megvetik néhányan, de terapeutához járok.

honnan, vagy hogyan tudhatom meg , hogy neki sem vagyok közömbös, és nem csak az egyik esete vagyok?

24/L


2014. jún. 2. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A Szakmai Etikai Kódex durván tiltja az ilyeneket. Kméld meg mind a kettőtöket egy nagyon kellemetlen helyzettől (és attól, hogy ő elveszítse a munkáját) és verd ki az egészet a fejedből.
2014. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy ilyen embert nem fogsz tudni csak úgy kijátszani szerintem.
2014. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ASOT ***** válasza:

Valószínűleg nem te vagy az egyetlen ilyen személy.

Ha eddig nem is vette volna észre, de ha megtudja akkor át kell adnia téged másnak. Legalább is mást ajánlani és téged lezárni.

2014. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a terápiában érzelmi áttétek jönnek létre, gyakran érzik úgy a páciensek, hogy beleszerettek a terapeutájukba. Ezt egy jó terapeuta ügyesen tudja kezelni, ha beszélsz neki az érzéseidről. (Egyébként biztos lehetsz benne, hogy csak az egyik esete vagy, és abban is biztos lehetsz, hogy amit érzel, az nem szerelem, hanem egy érzelmi áttét, ami minden terápiában létrejön, és ellenkező nemű terapeuták esetében ezt nagyon gyakran hiszik szerelemnek.)
2014. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
# 3: Rosszul tudod, ilyen alapon minden második terápiát félbe kéne hagyni az érzelmi áttétek miatt. Nem, a kötődés teljesen normális, hogy megjelenik a terápiában, csak tudatosítani kell, hogy nem minden kötődés egyenlő a szerelemmel.
2014. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem szégyen az, ha terápiára jársz
2014. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyjából olyan, mint amikor az 5 éves kislány azt mondja, hogy szerelmes vagyok apuba és ő lesz a férjem... ez is része a személyiségfejlődésnek. :) A terapeuták gondos képzést kapnak arra vonatkozóan, hogyan kezeljék az ilyen helyzeteket.
2014. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
# 6: Szerintem az a szégyen, ha valaki nem jár, pedig van egy csomó problémája, de inkább másoknak okoz vele fájdalmat. A terápiához hatalmas erő kell! Semmi szégyellnivaló nincs benne, az emberek 80-90%-ára ráférne, rengeteget lehet fejlődni önismeretben, konfliktuskezelésben, kommunikációban, empátiában.
2014. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 ASOT ***** válasza:
De igen, mert ha ez már jelen esetben a nő részéről több mint páciens és orvos viszony, és ez nem egy belgyógyász vagy neurológus, hanem a terapeutája, és a nő már egy lehetséges társat látna benne akkor be kell fejezni.,
2014. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én is jártam Terapeutához, és tényleg részemről már átment kötődésbe, és beleszerettem, sokkal többet képzeltem bele, pedig ő már 49 éves volt és több mint 30 éve ezt csinálta.


És mást ajánlott.

2014. jún. 2. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!