Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A ti barátnötök is ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti barátnötök is ekkora hisztikirálynő?

Figyelt kérdés

Nemrég élünk együtt és már nagyon felhuz hogy mindenen besértődik amit mondok neki. Pedig én csak jót akarok.

A legutóbbi az hogy megmondtam neki 2 napja hogy amiota ez a karanten van rendesen felhizott és kezdhetne vmit magával. Jó nem kórosan dagadt de azért 2-3 kiló biztos felment. Mondtam neki hogy én addig hozzá nem nyúlok amíg így néz ki (amúgy is kiakaszt hogy minden második nap rám mászna) erre full elsápadt elkezdte remegtetni a száját majdnem bőgött hogy jó akkor lefogy.. amúgy is full gázul néztünk ki mert én normál vékony vagyok ő meg azért nem éppen sovány (172-3cm 61–2kg)

Meg tényleg minden szrságon besértődik, ha megmondom neki hogy ronda táskát vett, nem áll neki jól a ruha stb

Már gondolkoztam h szakítok, nem tudom miért érzi h megnyertem vele a főnyereményt, nem ő az eggyetlen magas szőke babapofi. A ti csajaitok is ilyen kiakasztóak? Hogy kezelitek?

29f 22l



2020. ápr. 4. 11:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Ezen szerintem az én barátnőm is megsértődne... mert ez szerintem elég durva beszólás volt a részedről. Mi három hete vagyunk itthon, de én kócosan és széthuillva is ugyanúgy szeretem :D
2020. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez nem kamu trollkérdés, akkor irtózatos sheggfej vagy, behúznék neked párat, amíg megjön az eszed.
2020. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%

Hát apukám te egy tapló vagy. 😂 Egy óriási nagy felszínes tapló. Csak ennyit tudok hozzáfűzni, a többi nem publikus.

Üdv egy 20 éves, vörös neméppenbabapofi.

2020. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Miért találnék ki ilyen kamut?? És miért bunksag ha őszinte vagyok? Nem fogom azt mondani hogy jaj de sovány vagy amikor nem az
2020. ápr. 4. 11:55
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond ha őszinte vagy. De létezik olyan is, hogy kegyes hazugság, amit nem ártana elkezdeni alkalmazni. Ő 22 éves. Ha komoly amit írtál, akkor neked kéne érettebben viselkedni.
2020. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
100%

Nem veletlen hisztizik :D amig igy beszelsz rola,ne vard hogy mosolyogva es kedvesen reagaljon. A magassaghoz a suly pedig egyaltalan nem sok,sot..A szex tema relativ de szerintem teljesen normalis hogy van ra igenye,kivan. 2 naponta teljesen normalis lenne ,valakinek meg keves is,foleg ilyen fiatalon. Mindenesetre nem ugy beszelsz rola mintha szeretned. Nyilvan ezert hisztis. Mert nem is erzi.

34f

2020. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hat en nem hiszek a kegyes hazugsagokban.. a valo eletben sem patyolgat senki ha nem erdemled meg
2020. ápr. 4. 12:02
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a barátnőddel van a baj. Egyszerűen te vagy egy tapló.
2020. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Megérett a világ a pusztulásra, ha számodra egy kifejezetten vékony lány is DAGADT.

Sajnálom a lányt. Szerintem ő sokkal jobbat érdemel egy ekkora tajparaszttól, mint amekkora te vagy.

2020. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
2-3 kg ilyen sok? Ekkora magasságnál meg se látszik konkrétan, te elmebeteg lehetsz.
2020. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!