Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A ti barátnötök is ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti barátnötök is ekkora hisztikirálynő?

Figyelt kérdés

Nemrég élünk együtt és már nagyon felhuz hogy mindenen besértődik amit mondok neki. Pedig én csak jót akarok.

A legutóbbi az hogy megmondtam neki 2 napja hogy amiota ez a karanten van rendesen felhizott és kezdhetne vmit magával. Jó nem kórosan dagadt de azért 2-3 kiló biztos felment. Mondtam neki hogy én addig hozzá nem nyúlok amíg így néz ki (amúgy is kiakaszt hogy minden második nap rám mászna) erre full elsápadt elkezdte remegtetni a száját majdnem bőgött hogy jó akkor lefogy.. amúgy is full gázul néztünk ki mert én normál vékony vagyok ő meg azért nem éppen sovány (172-3cm 61–2kg)

Meg tényleg minden szrságon besértődik, ha megmondom neki hogy ronda táskát vett, nem áll neki jól a ruha stb

Már gondolkoztam h szakítok, nem tudom miért érzi h megnyertem vele a főnyereményt, nem ő az eggyetlen magas szőke babapofi. A ti csajaitok is ilyen kiakasztóak? Hogy kezelitek?

29f 22l



2020. ápr. 4. 11:50
1 2 3
 11/30 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hát barátom, a te toleranciaszinted sem valami magas.


Szerintem szakíts nyugodtan, ezen nem kellene ennyit gondolkoznod. Na nem amiatt, hogy meghízott, csak úgy szimplán, mert nem vagytok kompatibilisek.

2020. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem meg tök igazad van!


EWz a mai magyar nőkre igaz, hogy ha helyreteszed, még besértődik! Még neki áll feljebb.


Rúgd ki a pcsába! Nagyon komolyan. Csak rosszabb lesz!

2020. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
76%
Engem el is hagyott szarságok miatt, szóval örülj amíg téged nem fog.
2020. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Boszorkány_ ***** válasza:
100%

Szerintem egy bunkó f@ sz vagy. Lehet őszintének lenni normális stílusban is. Ha ilyet stílusban beszélném velem akkor olyat kapnál tőlem hogy a fal adná a másikat.

Lehetnél kicsit empatikusabb is. Mit szólnál ahhoz ha ő mondana neked ilyen sértő dolgokat?

Felszínes vagy.

2020. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Remélem inkább ő hagy el téged. Az egyetlen baja, hogy nem ismer igazán, és nem tudja, hogy mekkora egy segg vagy. Bár olvasná ezt a kérdést és kidobna, mint macskát szarni.
2020. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakíts vele, hogy találhasson magának valakit aki nem ilyen bunkó. Az igazsággal nincs gond, csak tudod azzal hogy hogyan mondo és abból amit írsz annyi kiderül, hogy nem tanultál meg emberrek kommunikálni normálisan,mert bántó amiket mondasz. Éa igen, ezen mindenki jogosan megsértődne, valószínűleg ha neked mondana bárki ehhez hasonlót csapnád ki a hisztit.
2020. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd adatok alapján tökéletes alakú,magas,vékony. Ha rosszul néztetek ki,te vagy gáz,sportolj valamit.

Amúgy pár nap alatt NEM lehet zsírban hízni pár kilót.

2020. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha kedvesebb formában tálalnád a véleményed? Mondjuk megmondanád neki, hogy mennyire jó lenne, ha olyan lenne minden, mint régen és emiatt szerinted mindkettőtökre ráfér egy kis mozgás, valamint jó lenne közösen főzni egészséges ételeket és kidobni a junk food-ot. Hidd el így is venni fogja a lapot és nem fog megsértődni sem, szóval 2 legyet ütsz egy csapásra.
2020. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a probléma az ÖN készülékében van.


30f

2020. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, a lány jővőbeli énje nevében könyörgöm, szakíts! Jobbat érdemel szegény...

(Amúgy szépen kérlek mondd hogy ez csak kamu kérdés, hogy hergeld a népet)

2020. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!